BREVA - ścienny klimatyzator typu split

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
BREVA - ścienny klimatyzator typu split

Marka Beretta - znana w Polsce z produkcji i sprzedaży kotłów gazowych - poszerzyła gamę klimatyzatorów BREVA o nowe modele. BREVA to ścienny klimatyzator typu split z czynnikiem chłodniczym R32 przyjaznym środowisku.

aktualizacja: 2021-07-20 12:13:49

Klimatyzator BREVA jest propozycją marki Beretta uzupełniającą gamę produktów o urządzenia służące zarówno do chłodzenia, jak i ogrzewania. Produkt oferowany jest w 7 wersjach (4 w wersji monosplit i 3 w wersji multisplit), dzięki czemu możemy dopasować model odpowiednio do naszych potrzeb, dla najlepszego komfortu i maksimum efektywności. Zaawansowany technologicznie inwerter o szerokim zakresie pracy, pozwala dostosować moc klimatyzatora w sposób ciągły analizując zapotrzebowanie budynku, gwarantując stałą temperaturę i redukcję zużycia energii elektrycznej.

Marka Beretta, która zawsze była liderem w poszukiwaniu rozwiązań poprawiających wydajność swoich produktów, zapewnia, że klimatyzatory BREVA zostały zaprojektowane tak, aby pracowały jak najefektywniej chłodząc w okresie letnim, jak i grzejąc zimą. BREVA korzysta z wydajnego czynnika chłodniczego R32 o niskim wpływie na środowisko, dzięki czemu urządzenia osiągają klasę efektywności A++, co wpływa na zmniejszenie kosztów eksploatacji. Ponadto zapewnia to zgodność z nowym europejskim rozporządzeniem w sprawie zmniejszenia wpływu fluorowanych gazów na środowisko w atmosferze.

Klimatyzator BREVA
Klimatyzator BREVA

Wydajność i design

Jednostka wewnętrzna BREVA wyróżnia się wyrafinowanym estetycznym wykończeniem i jakością materiałów, z których została wykonana, a także rozwiązaniami technicznymi, ułatwiającymi montaż w domach. Klimatyzatory wyposażone są w nowoczesny wyświetlacz LED wskazujący aktualną wartość temperatury, tryb pracy sprężarki oraz komunikaty o ewentualnych błędach, którym można sterować za pomocą pilota.

Jednostki wewnętrzne serii BREVA charakteryzują się również szerokim zakresem przepływu powietrza, który są w stanie przetworzyć. Oprócz stabilnej temperatury w pomieszczeniu BREVA na bieżąco oczyszcza powietrze w pomieszczeniu dzięki filtrom przeciwbakteryjnym i fotokatalitycznym, które zapewniają zdrowsze i świeże powietrze. Za optymalną wilgotność powietrza odpowiada funkcja osuszania - DRY.

Szczegóły konstrukcyjne jednostek zewnętrznych zostały również dopracowane, aby działały bezproblemowo nawet po wielu latach ekspozycji na warunki pogodowe.

Klimatyzator BREVA w salonie
Klimatyzator BREVA w salonie

Cicha praca

Na komfort otoczenia wpływa również poziom hałasu, który jest szczególnie ważny w sypialniach lub gabinetach. Seria BREVA gwarantuje cichą pracę przez cały rok, która jest praktycznie niezauważalna dla ludzkiego ucha (20 dB (A)). Tę funkcję można włączyć zarówno w trybie ogrzewania, jak i chłodzenia.

Urządzenia posiadają również funkcję "SLEEP", która reguluje pracę klimatyzatora w celu zapewnienia maksymalnego komfortu w nocy podczas snu. W trybie chłodzenia zwiększa o wartość ustawionej temperatury przez użytkownika o 1°C (w odstępie godzinowym) przez pierwsze 2 godziny i utrzymuje temperaturę osiągniętą przez kolejne 6 godzin przed wyłączeniem. W trybie ogrzewania przez pierwsze 2 godziny obniża wartość temperatury zadanej o 2 st. w odstępie godzinowym; po 3 godzinach temperatura wzrasta o 2°C na okres 3 godzin przed wyłączeniem.

Klimatyzator BREVA w salonie
Klimatyzator BREVA w salonie

Pilot i zdalne sterowanie

Każda jednostka wewnętrzna BREVA wyposażona jest w pilot na podczerwień z dużym podświetlanym wyświetlaczem, pozwalającym uzyskać dostęp do wszystkich funkcji klimatyzatora. Na wyświetlaczu pilota zdalnego sterowania można odczytać temperaturę otoczenia oraz programować czas pracy jednostki. Z zamontowanym (opcjonalnie) zestawem Wi-Fi można wygodnie zarządzać temperaturą nawet z dala od domu. Dzięki dedykowanej aplikacji marki Beretta - BeSmart AC, do pobrania bezpłatnie dla systemów iOS i Android, można ustawić tryb pracy, programować czas pracy i sprawdzić status urządzenia poprzez smartfon i tablet.

Ze względu na wysoką jakość wyposażenia Beretta oferuje 3-letnią gwarancję, której warunki można znaleźć na stronie www.beretta.pl lub w karcie gwarancyjnej dołączonej do urządzenia. Dzięki możliwości rejestracji urządzenia na stronie www.beretta.pl, użytkownicy będą automatycznie informowani o planowanych przeglądach, a w przypadku utraty karty gwarancyjnej wszystkie dane dotyczące obsługi klimatyzacji przez Autoryzowany Serwis Beretta będą w bazie danych producenta.

Więcej informacji o produkcie można znaleźć na stronie https://www.beretta.pl.

Dodaj komentarz

time image
time image
Warto wiedzieć dodatkowo:
Zobacz inne artykuły
Wentylacja z rekuperatorem - oszczędność, komfort i zdrowie
Wentylacja z rekuperatorem - oszczędność, komfort i zdrowie
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje