VGE Eco Air - nowoczesne pompy ciepła dla Twojego domu

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
VGE Eco Air - nowoczesne pompy ciepła dla Twojego domu

Seria VGE Eco Air została zaprojektowana z myślą o pracy w polskich warunkach klimatycznych. Jest to seria powietrznych pomp nowej generacji o mocach 7-19 kW typu monoblok - cały układ chłodniczy został wykonany w fabryce, co przekłada się na gwarancję szczelności oraz jego wysoką efektywność.

aktualizacja: 2022-11-16 10:19:55

Dla inżynierów z ramienia Solgen ważny aspekt stanowiło zapewnienie jak najbardziej wydajnej pracy urządzenia, również w niskich temperaturach zewnętrznych. Zostało to zrealizowane poprzez zastosowanie sprężarki inwerterowej z dotryskiem czynnika chłodniczego - technologia EVI, która zapewnia pracę nawet do -30°C.

Pompy ciepła VGE w standardzie mają przewodowy dedykowany kontroler w języku polskim z dotykowym ekranem oraz dedykowaną aplikację.

Seria VGE Eco Air dostępna jest bezpośrednio od Generalnego Dystrybutora Solgen z Grupy PGNiG - zapewnienie jakości oraz pewność dostaw.

www.vge.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zarządzanie produkcją ciepłej wody użytkowej - pompy ciepła NIBE
Zarządzanie produkcją ciepłej wody użytkowej - pompy ciepła NIBE
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!