Odkurzacze centralne Vacu-Maid w wersji Split

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Odkurzacze centralne Vacu-Maid w wersji Split

Dzięki konstrukcji Split odkurzacz jest w 100% bezobsługowy. W porównaniu do innych systemów, nie ma potrzeby wymiany filtrów lub czyszczenia worków odwróconych. Dowiedz się więcej!

aktualizacja: 2019-07-31 06:48:04
aeroVac

Budowa odkurzacza Split

Konstrukcja Split polega na rozdzieleniu obudowy separatora zanieczyszczeń oraz filtrów od obudowy silnika odkurzacza. Dzięki czemu uzyskano powiększony separator cykloniczny, dodatkowy filtr włosów oraz doskonałe zabezpieczenie silnika przed kurzem.

Odkurzacz Split składa się z dwóch, połączonych ze sobą elementów, jeden to zbiornik na śmieci, separator cykloniczny oraz filtr włosów, drugi to silnik. Ten stosowanych w odkurzaczach typu Split, to duży wolnoobrotowy model produkcji Ametek, który gwarantuje wieloletnią żywotność. Unikalna konstrukcja silnika wykorzystuje osobny obieg powietrza do jego wewnętrznego chłodzenia, a powietrze zasysane w czasie sprzątania nie ma kontaktu z częściami elektrycznymi silnika.

Vacu-Maid jako pierwszy producent wprowadził do sprzedaży urządzenia o konstrukcji Split. Obecnie oferowanych jest pięć wielkości jednostek centralnych tego typu. Najmniejsza, model Vacu-Maid S1570 Split, doskonale sprawdza się w domach o powierzchni do 300 m2 lub mniejszych, pozostałe odkurzacze przeznaczone są do montażu w większych rezydencjach, największy, dwusilnikowy model obsłuży instalację z aż 20 gniazdami ssawnymi o powierzchni ponad 1000 m2.

Obydwie części odkurzacza typu Split wykonane są z metalu, mogą być zamontowane jedna nad drugą, więc odkurzacz nie zajmuje wiele więcej miejsca niż jednostka centralna kompaktowa. Dzięki dwuczęściowej obudowie, konstruktorzy mogli zaprojektować i wykonać powiększony podwójny separator cykloniczny, duży zbiornik na śmieci oraz dodatkowy filtr włosów, tak potrzebny, przy odkurzaniu sprzątaniu domu, w którym zamieszkują zwierzęta.

Centralny odkurzacz model cykloniczny split
Centralny odkurzacz model cykloniczny split
Centralny odkurzacz model cykloniczny split - aranżacja
Centralny odkurzacz model cykloniczny split - aranżacja

Jaki odkurzacz centralny wybrać?

Jeśli kryterium wyboru będzie wygoda użytkowania i żywotność urządzenia, rozwiązania typu Split są doskonałą propozycją. Konstrukcja Split gwarantuje, że urządzenie nie będzie wymagało czyszczenia filtrów, a zastosowany wolnoobrotowy silnik pozwala cieszyć się wieloletnią pracą bez konieczności przeprowadzania kosztownych przeglądów. Wszystkie odkurzacze centralne Split posiadają 10 letnią gwarancję.

Jednostki centralne typu Split mogą współpracować ze wszystkim rodzajami instalacji centralnego odkurzania, ich moc jest wystarczająca do obsługi węży chowanych w ścianach oraz dowolnej liczby automatycznych szufelek.

Więcej informacji: https://aerovac.pl/product/vacu-maid-split/

Dodaj komentarz

time image
time image
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom marzec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny