Domowa segregacja śmieci - jak to zrobić?

Największą trudnością w segregacji odpadów wcale nie jest odpowiednie rozdzielanie poszczególnych frakcji. Najczęściej problem mamy z… wydzieleniem miejsca na śmieci i z utrzymaniem go w czystości. Trudność ta pojawia się przede wszystkim w niewielkich kuchniach, gdzie zwyczajnie nie ma dość wolnej przestrzeni na ustawienie kilku koszy. Jak z tego wybrnąć?

Rozwiązaniem są funkcjonalne akcesoria meblowe, które pozwolą schować wszystkie kosze w jednej szafce lub szufladzie, a jednocześnie umożliwią dostosowanie ich do naszych potrzeb. To my wymieramy liczbę i pojemność koszy. Na odpady, których generujemy mniej np. szkło możemy wybrać kosz mniejszy, a na te, których pojawia się więcej - większy. Do wyboru mamy kilka różnych systemów.

JC marki REJS to zestaw koszy, który wysuwa się na wytrzymałych prowadnicach oferujących pełny wysuw i miękki dociąg. Liczba, ułożenie i pojemność koszy – do wyboru. Mocowany do dna szafki oferuje ładowność 20 kg. Jedna duża pokrywa, z jednej strony chroni przed nieprzyjemnym zapachem, a z drugiej może służyć za dodatkową wysuwaną półkę. Również zestawy PRAKTIKO marki REJS dostępne są w kilku wariantach różniących się liczbą i pojemnością wiader. Do wyboru 2, 3, 4, 5, 6 a nawet 7! pojemników o pojemności od 7 do 20 litrów, każdy ze szczelną pokrywą.

Kosze umieszczone są na solidnej tacy zbiorczej. Komfort użytkowania gwarantuje zastosowanie prowadnic pełnego wysuwu z miękkim dociągiem, dzięki któremu wszystkie pojemniki są łatwo dostępne. Uchwyty wykonane z elastycznego tworzywa utrzymane są w różnych kolorach co ułatwia segregację.

Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje