Budujemy Dom - Dom Polski 2016
Budujemy Dom - Dom Polski 2016

DOM POLSKI 2016 to poradnik dla wszystkich, którzy planują budowę domu. Powstał on przy współpracy setek osób i firm. Podpowiadamy, jak wybudować dom na przykładzie konkretnego projektu, niewielkiego typowego domu z poddaszem użytkowym, o powierzchni ok. 120 m2.

HomeKoncept 23 to praktyczny i ekonomiczny w budowie nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym. To dom łączący w sobie niewielką, elegancką i lekką bryłę oraz nowoczesne elementy wykończenia. Dlatego też jest idealną propozycją dla inwestorów poszukujących estetycznych i nowatorskich rozwiązań przy zachowaniu stosunkowo niskich kosztów budowy i utrzymania domu w przyszłości.

Poradnik podzielony jest na trzy części zgodne z naturalną kolejnością budowy domu: stan surowy, instalacje oraz wykańczanie. Artykuły z cyklu Dylematy inwestora, pomogą określić potrzeby oraz wyposażą Czytelnika w niezbędną wiedzę przydatną w podejmowaniu decyzji budowlanych.

W kosztorysach znajdziemy informacje o tym, na czym warto oszczędzać, a na czym nie. Pokażemy różnice w kosztach przy zastosowaniu różnych rozwiązań.

Integralną częścią poradnika są artykuły redakcyjne "Co wybrać - produkty i technologie". W przyjazny i zrozumiały sposób opisujemy w nich wszelkie niuanse sztuki budowlanej, które warto znać, gdy buduje się wymarzony dom.

Cała zawartość DOMU POLSKIEGO 2016 to wiedza praktyczna, którą z powodzeniem wykorzystasz podczas budowy swojego wymarzonego domu.

Zapraszam do lektury!
Marta Tomaszewska

Artykuły z tego numeru

Prezentacje firmowe

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny