Budujemy Dom - Dom Polski 2016
Budujemy Dom - Dom Polski 2016

DOM POLSKI 2016 to poradnik dla wszystkich, którzy planują budowę domu. Powstał on przy współpracy setek osób i firm. Podpowiadamy, jak wybudować dom na przykładzie konkretnego projektu, niewielkiego typowego domu z poddaszem użytkowym, o powierzchni ok. 120 m2.

HomeKoncept 23 to praktyczny i ekonomiczny w budowie nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym. To dom łączący w sobie niewielką, elegancką i lekką bryłę oraz nowoczesne elementy wykończenia. Dlatego też jest idealną propozycją dla inwestorów poszukujących estetycznych i nowatorskich rozwiązań przy zachowaniu stosunkowo niskich kosztów budowy i utrzymania domu w przyszłości.

Poradnik podzielony jest na trzy części zgodne z naturalną kolejnością budowy domu: stan surowy, instalacje oraz wykańczanie. Artykuły z cyklu Dylematy inwestora, pomogą określić potrzeby oraz wyposażą Czytelnika w niezbędną wiedzę przydatną w podejmowaniu decyzji budowlanych.

W kosztorysach znajdziemy informacje o tym, na czym warto oszczędzać, a na czym nie. Pokażemy różnice w kosztach przy zastosowaniu różnych rozwiązań.

Integralną częścią poradnika są artykuły redakcyjne "Co wybrać - produkty i technologie". W przyjazny i zrozumiały sposób opisujemy w nich wszelkie niuanse sztuki budowlanej, które warto znać, gdy buduje się wymarzony dom.

Cała zawartość DOMU POLSKIEGO 2016 to wiedza praktyczna, którą z powodzeniem wykorzystasz podczas budowy swojego wymarzonego domu.

Zapraszam do lektury!
Marta Tomaszewska

Artykuły z tego numeru
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2018

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2018

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny