Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 90213
Arbet

Arbet

Płyty styropianowe EPS, specjalistyczne płyty styropianowe
Telefon 94 342 20 76 (79)
Adres Bohaterów Warszawy 32, 75-211 Koszalin
Arbet - producent wyrobów styropianowych. Fabryka Styropianu ARBET to w 100% firma polska i jeden z największych producentów styropianu w Europie, o ugruntowanej pozycji na rynku, nowoczesnym zarządzaniu i produktach wysokiej jakości. Początki firmy sięgają roku 1990. ... Czytaj więcej
Arbet

Arbet - producent wyrobów styropianowych. Fabryka Styropianu ARBET to w 100% firma polska i jeden z największych producentów styropianu w Europie, o ugruntowanej pozycji na rynku, nowoczesnym zarządzaniu i produktach wysokiej jakości. Początki firmy sięgają roku 1990.

Prawdziwy styropian z fabryki styropianu ARBET

Podstawowymi produktami firmy są płyty styropianowe dla budownictwa, bloki styropianowe oraz kształtki, których wielkość i forma przestrzenna mogą zostać dopasowane do specyficznych potrzeb Klienta.

Wysoką jakość produktów i opinię sprawdzonego producenta doceniło wielu Klientów, którzy korzystają z Prawdziwego Styropianu.

Płyty styropianowe EPS

Styropiany FASADA z oferty ARBET
Styropiany PODŁOGA z oferty ARBET
Styropian specjalistyczny HYDROPIAN z oferty ARBET
Styropian specjalistyczny TONOPIAN z oferty ARBET

FASADA CLASSIC, FASADA KOMFORT,  FASADA EXPERT, FASADA GRAFIT, FASADA EKO GRAFIT, FASADA FS 15

Płyty styropianowe stosowane przede wszystkim do izolacji cieplnej: ścian ocieplanych złożonymi systemami izolacji cieplnej z wyprawami tynkarskimi ETICS (metodą lekką mokrą, BSO), ścian ocieplanych metodą lekką suchą, stropów od spodu przy metodzie lekkiej mokrej, dachów stromych pod i pomiędzy krokwiami.

PODŁOGA/DACH, PODŁOGA/DACH EXPERT, PODŁOGA/DACH GRAFIT, FASADA FS 15

Płyty stosowane przede wszystkim do izolacji cieplnej: podłóg, poddaszy i strychów użytkowych
oraz nieużytkowych w budownictwie mieszkaniowym jak i użyteczności publicznej, podłóg na gruncie, stropodachów pełnych i wentylowanych, tarasów i balkonów, dachów stromych pomiędzy i pod krokwiami.

Specjalistyczne płyty styropianowe HYDROPIAN i TONOPIAN

HYDROPIAN EPS P 100/150

Styropian specjalistyczny stosowany w miejscach szczególnie narażonych na silne, długotrwałe zawilgocenie i poddanych wyższym obciążeniom użytkowym (3000/4500 kg/m2).

TONOPIAN EPS T 4,0

Styropian specjalistyczny stosowany jako izolacja akustyczna stropów w układzie tzw. podłogi pływającej, zapewniająca tłumienie dźwięków uderzeniowych do 31 dB.

W 2004 roku Fabryka Styropianu Arbet uzyskała Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 w zakresie produkcji i projektowania płyt styropianowych do dociepleń w budownictwie. Firma może poszczycić się również Certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008

Arbet jest członkiem wielu stowarzyszeń branżowych. W dwóch kolejnych latach 2000 i 2001 i ponownie w roku 2004 a także 2012 firma uzyskała prestiżowy tytuł „Gazela Biznesu" nadawany najbardziej dynamicznie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwom przez wydawnictwo Puls Biznesu, co potwierdza doskonałą kondycję firmy. Arbet znalazł się również w 2004 roku na pierwszym miejscu wśród najlepszych firm województwa Zachodniopomorskiego w rankingu prowadzonym przez Rzeczpospolitą. W roku 2012 otrzymaliśmy wyróżnienie Laur Konsumenta.

ODWIEDŹ PROFIL FIRMY NA FACEBOOKU

Budujemy Dom czerwiec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum