Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 89382
Arbet

Arbet

Płyty styropianowe EPS, specjalistyczne płyty styropianowe
Telefon 94 342 20 76 (79)
Adres Bohaterów Warszawy 32, 75-211 Koszalin
Arbet - producent wyrobów styropianowych. Fabryka Styropianu ARBET to w 100% firma polska i jeden z największych producentów styropianu w Europie, o ugruntowanej pozycji na rynku, nowoczesnym zarządzaniu i produktach wysokiej jakości. Początki firmy sięgają roku 1990. ... Czytaj więcej
Arbet

Arbet - producent wyrobów styropianowych. Fabryka Styropianu ARBET to w 100% firma polska i jeden z największych producentów styropianu w Europie, o ugruntowanej pozycji na rynku, nowoczesnym zarządzaniu i produktach wysokiej jakości. Początki firmy sięgają roku 1990.

Prawdziwy styropian z fabryki styropianu ARBET

Podstawowymi produktami firmy są płyty styropianowe dla budownictwa, bloki styropianowe oraz kształtki, których wielkość i forma przestrzenna mogą zostać dopasowane do specyficznych potrzeb Klienta.

Wysoką jakość produktów i opinię sprawdzonego producenta doceniło wielu Klientów, którzy korzystają z Prawdziwego Styropianu.

Płyty styropianowe EPS

Styropiany FASADA z oferty ARBET
Styropiany PODŁOGA z oferty ARBET
Styropian specjalistyczny HYDROPIAN z oferty ARBET
Styropian specjalistyczny TONOPIAN z oferty ARBET

FASADA CLASSIC, FASADA KOMFORT,  FASADA EXPERT, FASADA GRAFIT, FASADA EKO GRAFIT, FASADA FS 15

Płyty styropianowe stosowane przede wszystkim do izolacji cieplnej: ścian ocieplanych złożonymi systemami izolacji cieplnej z wyprawami tynkarskimi ETICS (metodą lekką mokrą, BSO), ścian ocieplanych metodą lekką suchą, stropów od spodu przy metodzie lekkiej mokrej, dachów stromych pod i pomiędzy krokwiami.

PODŁOGA/DACH, PODŁOGA/DACH EXPERT, PODŁOGA/DACH GRAFIT, FASADA FS 15

Płyty stosowane przede wszystkim do izolacji cieplnej: podłóg, poddaszy i strychów użytkowych
oraz nieużytkowych w budownictwie mieszkaniowym jak i użyteczności publicznej, podłóg na gruncie, stropodachów pełnych i wentylowanych, tarasów i balkonów, dachów stromych pomiędzy i pod krokwiami.

Specjalistyczne płyty styropianowe HYDROPIAN i TONOPIAN

HYDROPIAN EPS P 100/150

Styropian specjalistyczny stosowany w miejscach szczególnie narażonych na silne, długotrwałe zawilgocenie i poddanych wyższym obciążeniom użytkowym (3000/4500 kg/m2).

TONOPIAN EPS T 4,0

Styropian specjalistyczny stosowany jako izolacja akustyczna stropów w układzie tzw. podłogi pływającej, zapewniająca tłumienie dźwięków uderzeniowych do 31 dB.

W 2004 roku Fabryka Styropianu Arbet uzyskała Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 w zakresie produkcji i projektowania płyt styropianowych do dociepleń w budownictwie. Firma może poszczycić się również Certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008

Arbet jest członkiem wielu stowarzyszeń branżowych. W dwóch kolejnych latach 2000 i 2001 i ponownie w roku 2004 a także 2012 firma uzyskała prestiżowy tytuł „Gazela Biznesu" nadawany najbardziej dynamicznie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwom przez wydawnictwo Puls Biznesu, co potwierdza doskonałą kondycję firmy. Arbet znalazł się również w 2004 roku na pierwszym miejscu wśród najlepszych firm województwa Zachodniopomorskiego w rankingu prowadzonym przez Rzeczpospolitą. W roku 2012 otrzymaliśmy wyróżnienie Laur Konsumenta.

ODWIEDŹ PROFIL FIRMY NA FACEBOOKU

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum