Schüco International Polska  - Systemowe rozwiązania okien, drzwi i fasad
Schüco International Polska Systemowe rozwiązania okien, drzwi i fasad
www.schueco.com

Schüco International Polska Systemowe rozwiązania okien, drzwi i fasad

Dane kontaktowe:
46 858 32 00
Żelechowska 2, 96-321 Siestrzeń

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Licznik odwiedzin: 262925
O firmie

Schüco - Systemowe rozwiązania okien, drzwi i fasad

Grupa Schüco z siedzibą w Bielefeld zajmuje się projektowaniem i sprzedażą systemowych rozwiązań powłok budynków z aluminium, stali i PVC-U. Portfolio produktów obejmuje systemy okienne, drzwiowe, fasadowe, wentylacyjne, bezpieczeństwa i ochrony przeciwsłonecznej, a także inteligentne sieciowe rozwiązania dla budownictwa mieszkaniowego i obiektowego.

Schüco zapewnia również doradztwo i cyfrowe rozwiązania na każdym etapie procesu budowlanego - od wstępnej koncepcji, poprzez projekt, produkcję i montaż aż po obsługę posprzedażową wraz z konserwacją i serwisem. Portfolio uzupełniają maszyny do produkcji i usługi dostosowane do potrzeb klienta.

Jako jedna z wiodących firm w branży budowlanej, Schüco dąży do tego, aby być pionierem w zakresie całościowego zrównoważonego rozwoju oraz aktywnie przyczyniać się do osiągania neutralności klimatycznej i tworzenia gospodarki o obiegu zamkniętym w branży budowlanej dzięki swoim produktom i usługom. Założona w 1951 roku firma Schüco działa obecnie w ponad 80 krajach i zatrudnia 6750 pracowników. W 2022 roku roczny obrót firmy wyniósł 2,28 miliarda euro.