Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 88940
Robert Bosch Sp. z o.o. - Kondensacyjne kotły grzewcze Lgomax plus i Logano marki Buderus

Robert Bosch Sp. z o.o. Kondensacyjne kotły grzewcze Lgomax plus i Logano marki Buderus

Zobacz firmę w innym dziale: Pompy ciepła
Telefon infolinia 801 777 801
E-mail biuro@buderus.pl
Adres Jutrzenki 105, 02-231 Warszawa
Kotły kondensacyjne Logamax plus GB172i marki Buderus to połączenie nowoczesnego wyglądu i solidnej jakości. Titanium Glass, czyli szkło tytanowe stosowane w urządzeniach Buderus, to jeden z dowodów obrazujących stałe dążenie do doskonalenia i poszukiwania rozwiązań gotowych na przyszłość. W nowym kotle kondensacyjnym Logamax plus GB172i także zastosowano to rozwiązanie. ... Czytaj więcej
Robert Bosch Sp. z o.o.

Kotły kondensacyjne Logamax plus GB172i marki Buderus to połączenie nowoczesnego wyglądu i solidnej jakości. Titanium Glass, czyli szkło tytanowe stosowane w urządzeniach Buderus, to jeden z dowodów obrazujących stałe dążenie do doskonalenia i poszukiwania rozwiązań gotowych na przyszłość. W nowym kotle kondensacyjnym Logamax plus GB172i także zastosowano to rozwiązanie.

Kocioł kondensacyjny Logamax plus GB172i

Połączenie nowoczesnego wyglądu i solidnej jakości w kotłach Logamax plus GB172i

Nowoczesny wygląd z odpornym na zarysowania i łatwym w utrzymaniu czystości szkłem tytanowym powoduje, że Logamax plus GB172i pod względem technologicznym, jak i wizualnym jest wyjątkowy. Istnieje możliwość wyboru urządzenia z czarnym lub białym frontem.

Kotły są dostępne w aż pięciu mocach nominalnych 14, 20, 24, 35 i 42 kW. Wszystkie modele to jednostki jednofunkcyjne, gotowe do podłączenia i współpracy z podgrzewaczem c.w.u. (wyposażone w zawór przełączający). Obsługa kotła jest intuicyjna i odbywa się poprzez wbudowany panel sterowania BC25 z czytelnym wyświetlaczem LCD osłoniętym otwieraną obudową.

Zdalne sterowanie pracą kotła Logamax plus GB172i

Kocioł Logamax plus GB172i ma także wbudowaną automatykę pogodową, zaś rozszerzoną funkcjonalność można uzyskać za pomocą regulatora Logamatic RC310 (opcja). Wiszące kotły kondensacyjne Logamax plus GB172i marki Buderus przy współpracy z regulatorem RC310 i modułem KM200 mogą być sterowane przez internet za pomocą smartfona lub tabletu. Aplikację EasyControl można bezpłatnie pobrać i zainstalować na urządzeniu mobilnym z App Store lub Google Play. Użytkowanie aplikacji jest oczywiście również bezpłatne.

Kotły Logamax plus GB172i to urządzenia energooszczędne, skonstruowane z dbałością o środowisko

Charakteryzują się nie tylko wysoką sprawnością i efektywnością energetyczną (klasa A), ale także niską emisją tlenków azotu (6 klasa NOx). Dzięki elastycznemu dostosowaniu parametrów Logamax plus GB172i mogą z powodzeniem znaleźć zastosowanie zarówno w mieszkaniach, apartamentach, domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, jak i budynkach biurowych, usługowych lub użyteczności publicznej jako jednostki samodzielne lub pracujące kaskadowo. Sprawdzona technika przyłączeniowa i dobra dostępność wszystkich podzespołów (od przodu, jak i z boku urządzenia) sprawiają, że montaż i konserwacja są szybkie i nieskomplikowane.

Kotły Logamax plus GB172i to znakomita oferta kierowana do wszystkich użytkowników, o podwyższonych wymaganiach estetycznych oraz oczekujących komfortu, ekonomicznej pracy i wysokiej jakości.

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum