Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 87027
Marma Polskie Folie - Folie, memmbrany, ekrany, akcesoria dachowe

Marma Polskie Folie Folie, memmbrany, ekrany, akcesoria dachowe

Telefon 17 85 06 600
E-mail biuro@marma.com.pl, biuro@lenko.com.pl
Adres Pod Kasztanami 10, 35-030 Rzeszów
Grupa kapitałowa Marma to zespół ponad 800 pracowników różnych specjalności, o wysokim zaangażowaniu i kwalifikacjach, stale podnoszonych w ramach szkoleń ogólnych i specjalistycznych.  Ergonomiczne stanowiska pracy, bezpieczna i szybka komunikacja, komfort części socjalnej, to również lepsze efekty pracy, zwiększona wydajność, a zatem wymierne korzyści dla firmy. Oferując lepsze warunki na poszczególnych stanowiskach... Czytaj więcej
Marma Polskie Folie

Grupa kapitałowa Marma to zespół ponad 800 pracowników różnych specjalności, o wysokim zaangażowaniu i kwalifikacjach, stale podnoszonych w ramach szkoleń ogólnych i specjalistycznych.  Ergonomiczne stanowiska pracy, bezpieczna i szybka komunikacja, komfort części socjalnej, to również lepsze efekty pracy, zwiększona wydajność, a zatem wymierne korzyści dla firmy. Oferując lepsze warunki na poszczególnych stanowiskach Marma może liczyć też na pozyskanie bardziej wartościowych pracowników co nie jest bez znaczenia jeśli wziąć pod uwagę rosnące wymogi co do obsługi linii produkcyjnych i ostry reżim technologiczny.

Marma Polskie Folie - pierwsza siedziba
Marma Polskie Folie - siedziba
Marma Polskie Folie - siedziba
Marma Polskie Folie - sklep

Aby należycie spełnić wymagania Klientów w zakresie jakości dostarczanych im folii firma z dużą uwagą podchodzi do jakości surowców i dodatków, a zatem skrupulatnie dobiera i stale monitoruje swoich poddostawców, którzy w większości zaliczają się do światowej czołówki w przemyśle chemicznym.

Od początku swego istnienia, czyli od roku 1991 firma związała się z rynkiem folii polietylenowych różnych zastosowań. W pierwszym okresie działalności występowała pod nazwą FPHU MARMA, a program produkcji obejmował wybrane asortymenty folii ogrodniczych i budowlanych oraz nieskomplikowane opakowania dla przemysłu chemicznego i szklarskiego. Mając świadomość iż na coraz bardziej wymagającym rynku przetrwają tylko te firmy, które będą miały do zaoferowania wysokiej jakości produkt, szeroki asortyment i możliwość utrzymywania konkurencyjnych cen, zarząd MPF dążył nieustannie do sprostania tym wyzwaniom. W ramach takiej właśnie strategii, programowo i systematycznie rozbudowywano przedsiębiorstwo we wszystkich obszarach jego działania od personelu i jego kwalifikacji poprzez technologię produkcji po coraz bardziej zaawansowane działania marketingowe.

W 2001 r. firma uzyskała certyfikat potwierdzający wdrożenie systemu zarządzania jakością ISO 9001. W tym samym, jubileuszowym dla Marmy, roku firma ukończyła prowadzony pod okiem Konserwatora Zabytków, remont secesyjnej Willi Pod Sową w Alei Pod Kasztanami w Rzeszowie i tam obecnie mieści się siedziba i biuro MPF. Jej uroczyste otwarcie 2 czerwca 2001, zbiegło się w czasie z obchodami 10 lecia działalności firmy. W czasie uroczystości, a także na koncercie i bankiecie na Zamku w Łańcucie, mieliśmy przyjemność gościć władze miasta, przedstawicieli wyższych uczelni z kraju i zagranicy, licznych przedsiębiorstw związanych z nami wieloletnią współpracą.

XX lat Marma Polskie Folie Sp. z o.o.

20 lat doświadczenia, setki zaufanych partnerów oraz tysiące zadowolonych klientów w Polsce i Europie, dla których tworzenie najbardziej doskonałych produktów niezmiennie od dwóch dekad jest misją naszej firmy. W tym roku Marma Polskie Folie Sp. z o.o. obchodzi jubileusz 20-lecia istnienia na rynku. Jubileusz to dla naszej firmy niezwykle ważny moment. To czas podsumowań, refleksji oraz spojrzenia na nowe horyzonty.

Kiedy w 1991 roku powstawała Marma, a jej zakres produkcji obejmował wybrany asortyment folii ogrodniczych i budowlanych oraz podstawowe opakowania dla przemysłu, nawet w najśmielszych oczekiwaniach nie przypuszczaliśmy, że po 20 latach funkcjonowania na rynku, już jako Marma Polskie Folie, będzie jednym z liderów przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie, z powodzeniem tworzącym produkty dla milionów klientów. Jubileusz 20-lecia firmy Marma Polskie Folie to historia budowy marki opartej na mocnych fundamentach. Nasza firma powstała z pasji oraz chęci stworzenia nowoczesnych produktów o najwyższej jakości. Uznając te cele za priorytetowe, Marma Polskie Folie systematycznie rozwijała się, zwiększając zakres działalności, współpracując z najlepszymi, a przede wszystkim podejmując nowe inicjatywy oraz tworząc innowacyjne produkty.

Marma Polskie Folie na drodze do tytułu lidera branży

Już po kilku latach udało się nam znacznie rozbudować przedsiębiorstwo. Ważnym krokiem na drodze rozwoju firmy, było przeniesienie w 1996 roku zakładu produkcyjnego, do wówczas zakupionego obiektu w Kańczudze. Dzięki temu, zintensyfikowaliśmy działania zmierzające do realizacji wizji firmy Marma Polskie Folie jako lidera we wdrażaniu innowacyjnych technologii. Jedynie w ciągu ostatniego dziesięciolecia w Kańczudze wybudowaliśmy dwie hale produkcyjne i jedną magazynową. Wyposażenie zakładu produkcyjnego powiększyliśmy o szereg nowych urządzeń i maszyn, począwszy od linii do produkcji i regranulacji, poprzez specjalistyczne drukarki, urządzenia do naklejania płyt fotopolimerowych, owijarki do palet, zgrzewarki, po laminator czy mieszalnię farb.

Dodatkowo wdrożyliśmy kompleksowy system komputerowy wraz z oprogramowaniem, umożliwiający zintegrowane zarządzanie całą firmą. Konsekwentnie inwestując w rozwój, Marma Polskie Folie umacniała swoją pozycję na europejskim rynku, w wyniku czego do Grupy MARMA w 2003 roku dołączył Chempack Kędzierzyn Koźle, a w 2004 roku Lenko S.A. Bielsko -  Biała. Dziś zaufanie klientów, poparte zdobytymi na przestrzeni lat certyfikatami jakości, stanowi najznakomitsze podsumowanie dwóch dekad doświadczenia firmy Marma Polskie Folie.

 

Wiemy, że rozwój naszej firmy oraz tworzenie od 20-lat doskonałych produktów to zasługa wytężonej pracy kilkuset pracowników, współpracy z kontrahentami dostarczającymi materiały o niezmiennie najwyższym standardzie oraz codziennego wsparcia ze strony zaufanych partnerów. Obchodząc jubileusz 20-lecia doceniamy zaangażowanie wszystkich pracowników, kontrahentów oraz partnerów, które codziennie budują sukces firmy Marma Polskie Folie.

Wierzymy, że w dalszym ciągu tak skuteczne współdziałanie pozwoli nam równie efektywnie podążać w obranym kierunku, realizować wspólne priorytety i utrzymywać pozycję jednego z liderów w naszej branży. W następne lata wkraczamy zmobilizowani wspólnie osiągniętymi sukcesami,  optymistycznymi prognozami na przyszłość oraz z nadzieją na dalszy, równie intensywny rozwój. W planach mamy budowę nowego zakładu w okolicach Bielska-Białej oraz nabycie kolejnych urządzeń w tym m.in. linii do powlekania oraz produkcji tasiemki, a także krosna tkackiego. Wierzymy, że tak naprawdę to dopiero początek, który pozwoli nam jeszcze pełniej rozwinąć skrzydła.

 

ODWIEDŹ PROFIL FIRMY NA FACEBOOKU

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA