Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Drzwi ramowe Mobi

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Drzwi ramowe Mobi

Rok 2020 już się kończy, wkraczamy w nowy 2021. Jakie macie plany względem wnętrza na ten nadchodzący rok? Czy po tym ciężkim roku, pragniecie zmian na lepsze również we wnętrzu. Jeżeli tak to podpowiemy.

aktualizacja: 2020-12-18 09:56:34

Pomału jesteśmy zalewani już propozycjami i pomysłami na kolejny rok, nowe trendy i spostrzeżenia projektantów. Zawsze są bardzo inspirujące i pomagają w urządzaniu. Czyli prawie jak każdego roku, nowe pomysły, a jednak jest pewna różnica, wbrew pozorom dosyć znacząca. A dokładniej mamy na myśli, właśnie mijający czas. Wielu z nas spędziło dużo czasu w domu, w związku z tym, zauważyliśmy więcej w naszym wnętrzu. Wad i zalet jednocześnie, stref, których dobrze nie zagospodarowaliśmy lub źle wykorzystaliśmy. Część z was pewnie już dokonała zmian lub zainspirowała się i dopiero planuje je w swoim domu. Czyli, mamy już pierwsze postanowienia noworoczne.

Prognozy na ten przyszły rok, są różne, natomiast wyciągnęliśmy najbardziej popularne stwierdzenia i wysnuliśmy wnioski.

Unowocześnione wnętrza

Naturalnie. To z nami zostaje, natomiast będzie bardziej dosadne. Motywy roślinne i naturalnie pozyskane materiały. Czy to na meble, dodatki czy regały. Ciepłe drewno, które znajdziemy na podłogach i nie tylko. Ściany, które będą częściowo pokryte drewnianymi lub imitującymi drewno, panelami ściennymi. Ścianka oddzielająca strefy, bardzo delikatnie.

Kolory, przede wszystkim, ciepłe. Odcienie ciepłych pasteli, głównie zieleni, beże, brązy, kolory ziemi, również te „przypalone” słońcem, wpadające lekko w pomarańcz. Nie muszą być one mdłe, ale też nie powinny być żywe, nie rzucające się w oczy. Wyraźne, nie oznaczają, że będą krzykliwe. Także mat, będzie mile widziany.

Drzwi Mobi firmy Voster
Drzwi Mobi firmy Voster

Do naszych łask wraca marmur

W tym nadchodzącym roku podobno ma mieć większą siłę we wnętrzu. Ma być bardziej szlachetny, elegancki. Mile widziany w połączeniu z takimi ciepłymi kolorami i miękkimi materiałami, które sprawią, że będzie bardziej przyjazny. Marmur jest z natury zimny i drugi minus, jest bardzo drogi, dlatego spokojnie zastąpimy go imitacją.

Te wszystkie naturalne akcenty połączymy również ze szkłem, aluminium i metalem.Bardzo ważne o zadbanie również o to co mamy na zewnątrz.

Balkon czy taras też urządzamy

Czy mamy dla was propozycje? Mamy, o to ona. Drzwi ramowe Mobi, w ciepłym odcieniu drewna. Dąb piaskowy z odczuwalną strukturą idealnie się wkomponują w nadchodzące trendy. Model bardzo subtelny, prosty, minimalistyczny.

W przypadku, gdy jednak ciągnie nas do rozchwytywanego stylu Loftowego, proponujemy model z kolekcji LOFT. Różne rodzaje szkła, które są dostępne połączymy bez problemu z całością. Ta Loftowa nuta, w ciepłych barwach bardzo ładnie się wkomponuje. Doda naturalnego światła do naszego wnętrza i pozwoli na uzyskanie większej przestrzeni.

Wszystko woprawie dodatków w postaci suszonych traw, naturalnych ozdób oraz tych z recyklingu.


www.voster.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Jeśli czytasz ten artykuł to sprawdź takźe asortyment firm

VOSTER

Profile okienne i drzwiowe

Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2020 - styczeń 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2020

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje