Gdzie warto stosować cegły ręcznie formowane?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Gdzie warto stosować cegły ręcznie formowane?

Odpowiedź eksperta: Podstawowym zastosowaniem cegieł ręcznie formowanych są elewacje wszelkiego rodzaju budynków i budowli, ale dzięki swojemu niepowtarzalnemu urokowi bardzo często znajdują zastosowanie również we wnętrzach jako element wykończenia ścian, na ścianki działowe, barki, kominki itd.

aktualizacja: 2018-06-21 11:52:10

Ceglane elewacje są bardzo praktyczne, niemalże nie wymagają konserwacji, a domy z taką elewacją są jak dobre wino, im "starsze tym lepsze" nie tracąc z czasem wartości, a wręcz ją zyskując.

Cegły i płytki ręcznie formowane doskonale sprawdzą się zarówno w stylu loftowym, który łączy niebanalne aranżacje z nutą ekstrawagancji oraz w stylu bardziej tradycyjnym, nadając mu niepowtarzalny charakter. Ponadto są produktem oryginalnym, ponadczasowym, niczego nie imitującym. Szeroka gama barw pozwala nadać każdemu wnętrzu naturalnego i niepowtarzalnego wyglądu.

Dodatkową zaletą jest fakt, że zarówno cegły, jak i płytki występują w tych samych kolorach, co daje możliwość łatwego ich łączenia. Nawet niewielki element lub powierzchnia domu ozdobiona płytkami, doda mu uroku i wyjątkowości. W takich miejscach czujemy się dobrze i chcemy do nich wracać.

Nasze produkty to klasyka w najlepszym wydaniu, której nie brakuje przysłowiowego "pazura". Cegły i płytki Vandersanden świetnie współgrają z drewnem, szkłem lub aluminium, dodając im nowoczesności i bezprecedensowego stylu. Ich unikatowy charakter dodaje pomieszczeniu ciepła i elegancji.

Karol Brożyna
Sales Manager Poland
VANDERSANDEN
fot. Vandersanden

Dodaj komentarz

time image
time image
Zastosowanie elastycznych okładzin imitujących beton
Zastosowanie elastycznych okładzin imitujących beton
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny