Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Zalety systemów poziomowania płytek

Systemy poziomowania płytek to stosunkowo nowa technologia, która pojawiła się na rynku budowlanym stosunkowo niedawno i stała się powszechnie dostępna w sklepach budowlanych. Na początku nie była ona popularna wśród specjalistów, ale szybko zdali sobie sprawę, że użycie tych systemów ułatwia i przyspiesza proces poziomowania podłogi.

Zalety systemów poziomowania płytek
AS PPHU Systemy poziomowania płytek
www.as-krzyzyki.pl
AS PPHU Systemy poziomowania płytek
Dane kontaktowe:
22 723 46 74
Orzeszkowej 4, 05-816 Reguły

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Główne zalety systemów poziomowania płytek

  • Mocne i wytrzymałe klipsy oraz kliny

Każdy wysokiej jakości system poziomowania podłogi musi być wytrzymały i mocny. To od tego będzie bowiem zależeć czy płytki nie zaczną się przemieszczać, a cała podłoga nie straci poziomu. Wykonywane są więc z wytrzymałych materiałów, odpornych na duże siły, aby nie uległy ciężarowi kafli.

  • Są praktycznymi narzędziami glazurniczymi

Do tej pory w środowisku branżowym znane były prawie wyłącznie krzyżyki samopoziomujące do glazury. Obecnie klienci mają wybór i mogą decydować się także na inne narzędzia glazurnicze, jak wspomniany system do poziomowania podłogi wyposażony w kliny i klipsy. Krzyżyki poziomujące wciąż są stosowane, ale każdy profesjonalista samodzielnie wybiera skuteczniejszy dla niego system poziomowania.

System poziomujący do płytek AS
  • Uniwersalne zastosowanie

System do poziomowania podłóg może być stosowany nie tylko na podłoża, ale również ściany. Ten fakt zainteresuje na pewno tych, którzy zajmują się kompleksowymi wykończeniami wnętrz.

  • Szybsza i łatwiejsza praca

Tylko system poziomowania, który optymalnie dobieramy do każdorazowych prac, potrafi zdecydowanie ułatwić i przyspieszyć nasze działania. Jest wygodny, nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi, a do tego każdy, nawet najmniej doświadczony fachowiec, potrafi go skutecznie użytkować. Bezproblemowy montaż sprawia, że znacznie skracamy czas remontu i podnosimy wydajność prac.

  • Do użytku przez wszystkich fachowców

Systemy poziomowania podłogi nadają się do powszechnego użytku. Są stosowane przez fachowców o różnym poziomie doświadczenia zawodowego. Nie ma nawet przeszkód, aby kliny i klipsy do glazury były montowane po raz pierwszy przez amatorów. Nie wymagają bowiem żadnej instrukcji stosowania. Z tym wygodnym systemem wielokrotne, powtarzające się poziomowanie będzie zupełnie zbędne.

źródło i zdjęcia: AS PPHU