Dogrzewanie klimatyzatorem? Tak!

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Dogrzewanie klimatyzatorem? Tak!

Klimatyzator kojarzy się głównie z upałami i zbawiennym chłodem. Jednak nie każdy wie, że może on być idealnym urządzeniem na okres przejściowy - jesienny, kiedy mieszkania już się wychładzają, a ogrzewanie jeszcze nie działa.

aktualizacja: 2021-09-27 12:00:04
ANG Klimatyzacja (marka ANDE)

Początek jesieni zwiastuje chłodne dni i zimne noce. Sezon grzewczy jeszcze nie wystartował, a w mieszkaniach już robi się zimno. Dobrym rozwiązaniem może być korzystanie z klimatyzatora z funkcją ogrzewania. Taką funkcję posiadają między innymi klimatyzatory marki ANDE, z których możesz korzystać śmiało przez cały rok.

Latem chłodzą a jesienią czy zimą dogrzewają, jeśli standardowe ogrzewanie jest niewystarczające lub sezon grzewczy jeszcze nie ruszył. Bez obaw o koszty możesz ogrzewać pomieszczenie, ponieważ klimatyzatory ANDE w funkcji grzania posiadają klasę energetyczną A+, co wpływa na niższy koszt eksploatacji oraz emisji CO2.

Klimatyzator dogrzewający pomieszczenie
Klimatyzator dogrzewający pomieszczenie - sprawdź ofertę ANDE!

Urządzenia ANDE są wyposażone także w filtr PM 2.5. Zapewnia on świeże i czyste powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu. Dodatkowo dzięki elektrostatycznej jonizacji, użyte filtry usuwają 99.9% szkodliwych mikrocząsteczek, które są szkodliwe dla naszych dróg oddechowych.

Dlatego, zamiast kupować kolejne urządzenie do domu, które będzie służyło do filtrowania lub oczyszczania powietrza, pomyśl o montażu klimatyzatora, który będzie ochładzał latem, ogrzewał zimą, a w dodatku filtrował powietrze i oczyszczał z uciążliwych dla zdrowia pyłów smogu.

Właściciel marki ANDE w Polsce:

ANG Klimatyzacja Sp. z o.o.
ul. Częstochowska 26,
32-085 Modlnica
tel. (12) 398 07 00
bok@myande.pl
www.myande.pl

Znajdź nas na:

Klimatyzatory ANDE cechuje najwyższa jakość wykonania, dbałość o każdy detal, design zaprojektowany przez renomowane biura projektowe z Japonii. Podzespoły czołowych producentów: Hitachi, Mitsubishi Motors, Toshiba, LG, Nichicon, GMCC, Highly, Zhipu, Renesas, Welling są wytwarzane w najnowocześniejszych fabrykach klimatyzacji 2.0.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje