BDR Thermea na targach online we Frankfurcie

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
BDR Thermea na targach online we Frankfurcie

Grupa BDR Thermea bierze udział w innowacyjnym interaktywnym doświadczeniu 3D, na którym pokaże swoje produkty i rozwiązania w odpowiedzi na postępujący proces transformacji energetycznej. "Pomimo pandemii nadal jesteśmy zdecydowani współpracować z naszymi partnerami w znaczący i atrakcyjny sposób - aczkolwiek cyfrowo, a zatem inaczej niż w poprzednich latach" - deklaruje Tomasz Popiel, szef działu marketingu.

aktualizacja: 2021-03-24 12:30:31

Na targach ISH 2021, odbywających się online w dniach 22.03-26.03.2021, zostaną szczegółowo zaprezentowane w formie 3D główne marki BDR Thermea, aktywne na rynku niemieckim - Brötje i Remeha. Obecne na polskim rynku marki De Dietrich i Baxi będą z kolei dostępne w ramach wirtualnego modelu 3D Grupy BDR Thermea.

Mamy wiele do pokazania i jesteśmy naprawdę dumni z naszych ostatnich dokonań. Zaprezentujemy najnowsze grupowe osiągnięcia w zakresie pomp ciepła, ogniw paliwowych i rozwiązań hybrydowych. Ponadto, opierając się na naszej prezentacji pierwszego na świecie, wodorowego kotła ściennego na targach ISH 2019, ujawnimy nasze innowacje na wyższym poziomie, dotyczące kotłów na czysty wodór i rzeczywistych działających instalacjach testowych - mówi Tomasz Popiel z firmy De Dietrich.

Zwiedzanie wirtualnego modelu 3D Grupy BDR Thermea na targach ISH 2021 obejmuje "winiety", opowiadające historie, które ujawniają wszystko, co należy wiedzieć o produktach, usługach i innowacjach spółki. Jednym kliknięciem myszy odwiedzający mogą rozglądać się, poruszać w przód i w tył oraz wchodzić w interakcję z produktami. Spółka oferuje również wirtualnym gościom dostęp do wydarzeń studyjnych na żywo, obejmujących program rozmów i prezentacji na temat kluczowych tematów związanych z tym, jak marki należące do BDR Thermea, ich produkty i usługi włączają się do światowej transformacji energetycznej.

BDR Thermea na targach online we Frankfurcie

Aby uzyskać bezpłatny dostęp do wirtualnego modelu 3D BDR Thermea, należy zarejestrować się na stronie: https://www.energytransition.solutions/en/. Panel wydarzeń studyjnych w czasie Targów ISH (22-26 marca) będzie się odbywać codziennie w godzinach od 8:00 do 18:00 , natomiast model 3D pozostanie aktywny przez cały czas.

Kiedy Europa boryka się z kolejną falą koronawirusa, a nasze zdrowie i bezpieczeństwo wychodzi na pierwszy plan, zdajemy sobie sprawę, że organizacja targów branżowych, takich jak Targi ISH we Frankfurcie nie może przebiegać w normalny, fizyczny sposób. Jednak, aby nie rezygnować z możliwości wymiany doświadczeń, jedynym obecnie rozwiązaniem jest organizacja wydarzenia online, jako ISH Digital. Pełne informacje o targach są dostępne pod adresem www.ish.messefrankfurt.com.

Firma powiązana:
BDR Thermea Poland Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Koszty instalacji pompy ciepła
Koszty instalacji pompy ciepła
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje