Pompa ciepła recoCOMPACT exclusive w ofercie Vaillant

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Pompa ciepła recoCOMPACT exclusive w ofercie Vaillant

Firma Vaillant pompę ciepła powietrze-woda recoCOMPACT exclusive opracowała specjalnie do montażu w nowych budynkach. W jednym urządzeniu jest wszystko, co zapewnia komfort w domu jednorodzinnym. Pompa o najwyższej możliwej efektywności to gwarancja skutecznego ogrzewania, chłodzenia i dostępności ciepłej wody dla całej, nawet pięcioosobowej rodziny.

aktualizacja: 2019-07-09 05:10:35

System fotowoltaiczny auroPOWER pozwala rozbudować instalację i samodzielnie produkować energię do jej zasilania. Izolacja cieplna nowych budynków jest coraz skuteczniejsza, ale często powoduje także spowolnienie naturalnej wymiany powietrza. Dlatego pompa recoCOMPACT exclusive ma wbudowane urządzenie wentylacyjne. Układ wentylacji nawiewa świeże, zdrowe powietrze do domu. CO2 i wilgoć są wywiewane na zewnątrz, a kurz i pyłki skutecznie filtrowane (filtr klasy F7) ze świeżego powietrza. Wentylacja zapobiega rozwojowi pleśni i sprzyja zachowaniu substancji budynku w dobrym stanie.

W pompach recoCOMPACT exclusive wszystkie podzespoły są zabudowane w jednym urządzeniu - pozwala to lepiej wykorzystać powierzchnię użytkową. System może być ustawiony w niewielkiej odległości od ściany. Serwis jest prowadzony od przodu, wobec czego można efektywnie wykorzystać przestrzeń obok pompy.

Wewnętrzna pompa ciepła powietrze-woda recoCOMPACT exclusive należy do najcichszych tego typu urządzeń na rynku nawet podczas zwykłego działania. System SoundSafe opracowany w firmie Vaillant zatrzymuje dźwięk wewnątrz pompy ciepła. W trybie nocnym urządzenie jest jeszcze cichsze. Dzięki temu instalacja spełnia surowe wymagania ochrony przed hałasem i doskonale sprawdza się w gęstej zabudowie szeregowej.

Konfiguracja instalacji i sterowanie pompą to łatwe zadanie dzięki bezpłatnej aplikacji multiMATIC. Umożliwia ona sterowanie instalacją za pomocą telefonu - z kanapy lub z dowolnego miejsca poza domem.

Pompa ciepła recoCOMPACT exclusive z wbudowaną wentylacją i zasobnikiem ciepłej wody użytkowej otrzymała w etykietę Green IQ. Etykietę otrzymują wyłącznie te produkty, które spełniają nasze najwyższe wymagania w zakresie pracy w inteligentnej sieci i ekologicznych technologii.

Firma powiązana:
Vaillant

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Powietrzna pompa ciepła NIBE SPLIT. 0 zł za ogrzewanie i ciepłą wodę?!
Powietrzna pompa ciepła NIBE SPLIT. 0 zł za ogrzewanie i ciepłą wodę?!
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny