Laureaci IF Design Award 2019 wybrani! 3 powody, dla których pompa aroTHERM Split została wyróżniona nagrodą

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Laureaci IF Design Award 2019 wybrani! 3 powody, dla których pompa aroTHERM Split została wyróżniona nagrodą

Energooszczędność, wysoka jakość, nowoczesny design i użyteczność - te właśnie cechy pompy ciepła aroTHERM Split zostały docenione przez jury obradujące w Hamburgu. 67 ekspertów z dziedziny projektowania wyróżniło pompę Vaillant w kategorii "Design produktu".

aktualizacja: 2019-03-26 06:35:32

IF Desing Award jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów w dziedzinie designu. Od 65 lat konkurs skupia na sobie uwagę tysięcy firm z całego świata. Wieloletnia tradycja i prestiż IF Design Award sprawiają, że dla konsumentów znak przyznania nagrody jest gwarantem bardzo wysokiej jakości produktu. Dzięki temu użytkownicy wiedzą, że producenci wyróżnionych urządzeń są godni zaufania.

Dlaczego to właśnie pompa ciepła aroTHERM została wyróżniona w IF Design Award 2019?

1. Nowoczesny i funkcjonalny design

Pompa ciepła aroTHERM Split to urządzenie typu powietrze-woda wykonane w technologii Split, która polega na podzieleniu pompy na jednostkę zewnętrzną i wewnętrzną. Jednostki mogą znajdować się w odległości do 25 metrów od siebie, dzięki czemu można je zamontować szybko i wygodnie w najlepszym dla domowników miejscu. Pompy ciepła Vaillant wyróżniają się również uniwersalnością i designerskim wykończeniem. Jednostka wewnętrzna ma nowoczesną, białą obudowę, która doskonale wkomponuje się w każde wnętrze.

2. Komfort użytkowania

Niezwykły design pompy ciepła aroTHERM idzie w parze z wygodą użytkowania. Jednostka zewnętrzna generuje zaledwie 32 dB hałasu, co można przyrównać do szeptu. Więcej, bo nawet ok. 50 dB może wydawać lodówka! To sprawia, że pompa ciepła Vaillant jest jednym z najcichszych tego typu urządzeń na rynku. Pompa ciepła jest także przystosowana do pracy w domowej infrastrukturze internetowej. To oznacza, że urządzenie można podłączyć do sieci i zarządzać nim zdalnie. Aby sterować pracą urządzenia z dowolnego miejsca, wystarczy aplikacja multiMATIC App i moduł komunikacji internetowej.

3. Ekologiczne i energooszczędne rozwiązania

W dobie coraz większej troski o środowisko konsumenci najchętniej wybierają produkty, które są ekologiczne, a tym samym nie wytwarzają zanieczyszczeń przyczyniających się do powstawania smogu. Pompa ciepła aroTHERM spełnia także ten warunek. Urządzenie nie emituje do atmosfery szkodliwych cząsteczek. Co więcej, pompa ciepła pozyskuje do pracy aż 75% potrzebnej energii z otoczenia (OZE), a jedynie 25% stanowi energia elektryczna. Dodatkowo dzięki zamontowaniu w domu paneli fotowoltaicznych można zredukować koszty przeznaczane na ogrzanie budynku nawet do zera.

Pompy ciepła Vaillant są również energooszczędne i cechują się wysoką sprawnością użytkową (klasa A++). Dzięki temu inwestycja w urządzenie Vaillant może przynieść realne korzyści dla właściciela budynku.

Pompa ciepła aroTHERM Split dostępna dla każdego - design na światowym poziomie

Połączenie nowoczesnej formy i nietuzinkowego wyglądu z wygodą użytkowania i energooszczędnością nie musi oznaczać, że zakup i montaż pompy ciepła to bardzo droga inwestycja. Do końca maja 2019 roku urządzenie aroTHERM Split jest dostępne w promocji, dzięki czemu na zakupie pompie można zaoszczędzić nawet 7 tysięcy złotych!

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz inne produkty objęte promocją znajdują się na stronie Vaillant.

Firma powiązana:
Vaillant

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Powietrzna pompa ciepła NIBE SPLIT. 0 zł za ogrzewanie i ciepłą wodę?!
Powietrzna pompa ciepła NIBE SPLIT. 0 zł za ogrzewanie i ciepłą wodę?!
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny