Zaproszenie na X Kongres PORT PC "Nowe wyzwania i szanse rynku pomp ciepła w Polsce"

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 9-16 minut
Zaproszenie na X Kongres PORT PC "Nowe wyzwania i szanse rynku pomp ciepła w Polsce"

Serdecznie zapraszamy do udziału w X Kongresie Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC), który odbędzie się 2 czerwca 2022 r. w Krakowie. W tym roku wydarzenie odbędzie się po raz pierwszy w formie hybrydowej.

aktualizacja: 2022-04-27 06:50:08

UWAGA! Atrakcyjna cena na udział stacjonarny 350 zł (netto)/osoba na hasło: Budujemy Dom (W formularzu proszę zaznaczyć opcję "400 zł netto - Standard" i w uwagach wpisać kod rabatowy: Budujemy Dom.

Kod rabatowy obowiązuje do 15 maja 2022 r.

Udział stacjonarny obejmuje obecność w obradach Kongresu oraz wieczorny bankiet, które odbędą się w Hotelu Metropolo Krakow By Golden Tulip, ul. Orzechowa 11, 30-422 Kraków

X Kongres będzie szczególnie ważnym momentem w 11-letniej historii stowarzyszenia i historii pomp ciepła w Polsce.

Kongres PORT PC to najważniejsze, coroczne wydarzenie branży pomp ciepła w Polsce, w każdym roku gromadzące kilkaset osób z branży techniki grzewczej i budynkowej. Warto wspomnieć, że 2021 roku na wydarzeniu było ponad 1000 uczestników. Spotkanie ma na celu integrację całej branży, a także wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy specjalistami.

Gośćmi specjalnymi X Kongresu będą m.in.: Paweł Mirowski - Wiceprezes Zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW), Jan Rosenow - dyrektor Programów Europejskich z The Regulatory Assistance Project, Phil Hurley - Prezes Zarządu Heat Pump Association (HPA), Miłosz Karpiński - analityk energetyczny International Energy Agency (IEA) oraz Marek Miara - Business Developer Heat Pumps w Fraunhofer ISE.

Wiodącym zagadnieniem X Kongresu PORT PC będzie pokazanie nowych wyzwań dla branży pomp ciepła oraz omówienie nowych programów dofinansowania dla pomp ciepła zarówno dla budynków nowo budowanych jak i poddawanych termomodernizacji. Oprócz tego ważnymi tematami poruszanymi w trakcie wydarzenia będzie przybliżenie sytuacji w dwóch kluczowych krajach w Europie: w Wielkiej Brytanii i Niemczech oraz wyzwania przed branżą w Polsce, optymalne programy wsparcia w Europie oraz nowe standardy branżowe PORT PC dotyczące dolnych źródeł ciepła dla pomp ciepła.

Podczas Kongresu zostaną przedstawione także działania w branży pomp ciepła oraz wskazówki jak musi zmienić się rynek w Polsce w najbliższych latach.

W czasie X Kongresu PORT PC planowane są sesje tematyczne:

  • Rynek pomp ciepła w Polsce i na Świecie. Nowe wyzwania dla branży pomp ciepła.
  • Pompy ciepła w Polsce - panel dyskusyjny - tematy poruszane w sesji pierwszej
  • Nowe programy dofinansowań do pomp ciepła. Program "Moje ciepło", "Czyste Powietrze" i inne programy wsparcia
  • Dolne źródła dla pomp ciepła
  • Działania w branży pomp ciepła. Jak musi się przygotować rynek?

Do udziału w kongresie PORT PC gorąco zapraszamy instalatorów, projektantów, audytorów i certyfikatorów energetycznych, przedstawicieli organizacji branżowych, instytucji związanych z rozwojem rynku pomp ciepła w Polsce, przedstawicieli samorządów i innych przedstawicieli branży grzewczej, oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką efektywnych budynków przyszłości.

Strona wydarzenia: https://portpc.pl/kongres/

Rejestracja na wydarzenie obowiązkowa.
Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia wraz z informacją o rejestracji na wydarzenie znajdują się na stronie internetowej: https://portpc.pl/kongres/.

Kongres odbędzie się w formule hybrydowej. W Kongresie mogą wziąć udział osoby, które zarejestrowały się poprzez odpowiedni formularz zgłoszeniowy.

Udział stacjonarny - tradycyjny.

Udział stacjonarny obejmuje obecność w obradach Kongresu oraz wieczorny bankiet, które odbędą się w Hotelu Metropolo Krakow By Golden Tulip, ul. Orzechowa 11, 30-422 Kraków (Szczegóły TUTAJ).

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona.

Rejestracja prowadzona jest do 24 maja 2022 r.

Udział w formule stacjonarnej jest płatny, wymagana jest rejestracja.

  • 400 zł netto - Standard - zgłoszenie i opłacenie po 30 kwietnia 2022 r.
  • 350 zł netto - cena promocyjna - zgłoszenie i opłacenie do 30 kwietnia 2022 r.
  • 350 zł netto - cena dla członka wspierającego PORT PC - możliwość rejestracji do 15 maja 2022 r. Po 15 maja 2022 r. obowiązuje zgłoszenie Standard.
  • 100 zł netto - cena dla członka zwyczajnego PORT PC (członek zwyczajny, który ma opłacone składki na 2021 r.) - możliwość rejestracji do 15 maja 2022 r. Po 15 maja 2022 r. obowiązuje zgłoszenie Standard.

Aby wziąć udział w Kongresie w formule tradycyjnej (stacjonarnie) konieczne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Link do formularza zgłoszeniowego znajduje się TUTAJ.

W przypadku udziału odpłatnego na podane dane do faktury zostanie wystawiona proforma oraz wysłana na adres e-mail. Uprzejmie prosimy o płatność.

W przypadku udziału stacjonarnego udział mogą wziąć osoby które opłaciły otrzymaną proformę.

Udział zdalny - online.

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!

Udział w formule online jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja. Odbędzie się poprzez ClickMeeting.

Aby wziąć udział w Kongresie w formule online (zdalnej) konieczne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Uczestnik otrzyma link do transmisji przed wydarzeniem.

Link do formularza zgłoszeniowego znajduje się TUTAJ.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Osiedle domów jednorodzinnych wyposażone w gruntową pompę ciepła NIBE
Osiedle domów jednorodzinnych wyposażone w gruntową pompę ciepła NIBE
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje