Jak odświeżyć mieszkanie na wiosnę?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Jak odświeżyć mieszkanie na wiosnę?

W ostatnim czasie ogromną popularność zyskały szybkie, samodzielne remonty mieszkania, bez udziału ekipy fachowców. Jak szybko odświeżyć mieszkanie na wiosnę i nie wydać na to fortuny? Mamy na to kilka pomysłów!

aktualizacja: 2022-05-06 08:53:14

Szybki wiosenny remont - kilka prostych trików

Niedrogi i szybki remont, z którego efektów będziemy zadowoleni - czy to w ogóle może się udać? Jak najbardziej! Wystarczy parę sprytnych zabiegów, które sprawią, że nasze mieszkanie nabierze zupełnie nowego charakteru.

Czasem wystarczy wymiana dosłownie kilku elementów wystroju naszego wnętrza, aby natychmiast uzyskać efekt odświeżenia. Poduszki lub narzuta w innym kolorze, kilka nowych obrazów na ścianach, a może nowa ceramika? Możliwości jest całe mnóstwo. Mówi się też, że diabeł tkwi w szczegółach. Przyjrzyjmy się klamkom w drzwiach i uchwytom w meblach. Ich wymiana pomoże subtelnie zmienić styl wnętrza.

Idąc o krok dalej, nowy dywan lub ozdoby okienne od razu odmienią charakter naszego wnętrza. Dywan to jeden z tych elementów wystroju pomieszczenia, który natychmiast wyznacza jego stylistykę i charakter. Podobnie jest z zasłonami, roletami, firankami i innymi ozdobami okiennymi. Nie zapominajmy o roślinach!

A gdyby tak zdecydować się na jeszcze bardziej radykalną zmianę i przemalować ściany na inny kolor? Śmiało! Radzimy jednak, aby zacząć od jednego pomieszczenia, a nawet jednej ściany. Tylko tyle wystarczy, aby zmiana była wyraźnie zauważalna. Sprawdźmy, jaki jest efekt i dopiero potem zdecydujmy, czy warto pomalować resztę ścian.

Łatwe remontowanie z taśmą tesa®

Pozostańmy przy malowaniu ścian. To tylko pozornie jeden z najtrudniejszych prac wykończeniowych. Aby precyzyjnie nałożyć farbę bez "wychodzenia za linię", niezawodnym pomocnikiem będzie czerwona taśma maskująca tesa® Excellent.

Taśma tesa® Excellent umożliwia łatwe uzyskanie precyzyjnych, ostrych i czystych krawędzi farby. Dzięki niej dokładne malowanie ścian będzie niezwykle proste. Wystarczy przykleić ją na granicy obszaru, który chcemy pokryć farbą i przystąpić do malowania.

Taśma tesa® Excellent jest bardzo trwała i doskonale trzyma się różnych rodzajów powierzchni - Po skończonej pracy bardzo łatwo się odkleja i nie pozostawia po sobie żadnych śladów w przeciwieństwie do wielu innych taśm dostępnych na rynku - mówi Monika Framska, Marketing Manager Modern Trade w tesa® Polska.

Warto kupować czerwoną taśmę Excellent

Przygotowujecie się do wiosennego remontu i macie w planie malowanie ścian? Koniecznie zaopatrzcie się w czerwoną taśmę tesa® Excellent! Przy zakupie dwóch taśm 50 mm lub 30 mm w sklepach Mrówka lub Briomarche czerwoną koszulkę otrzymacie gratis! Więcej informacji o taśmach tesa® pod linkiem: https://www.tesa.com/pl-pl/konsument/remont/tasma-maskujaca

Firma powiązana:
tesa tape

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Korzystanie z separatora Festool CT CT-VA-20
Korzystanie z separatora Festool CT CT-VA-20
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje