Odpływy liniowe CeraWall

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Odpływy liniowe CeraWall

Odpływy liniowe Dallmer wyróżniają się pod wieloma względami, między innymi zaawansowaną technologią, wysokogatunkowymi materiałami oraz wielokrotnie nagradzanym wzornictwem.

aktualizacja: 2021-07-28 09:57:42

System odpływów DallFlex powstał w oparciu o koncepcję oddzielenia odpływu liniowego od wpustu, co zapewnia elastyczność instalacji i ogromne możliwości aranżacyjne natrysków bez brodzika. Koncepcja przewiduje montaż rozmaitych odpływów liniowych na tym samym korpusie wpustu.

Trzy opcje przyłączenia króćca odpływowego, możliwość dowolnego umiejscowienia w powierzchni natrysku, niemal nieograniczona swoboda aranżacyjna oraz niezwykła łatwość czyszczenia to zaledwie kilka z wielu zalet systemu DallFlex.

Ciekawe rozwiązania konstrukcyjne ułatwiają utrzymanie higieny i optymalizują przebieg odwodnienia. Syfon można zdemontować bez użycia narzędzi, co pozwala to na jego łatwe i dokładne czyszczenie, a jednocześnie zapewnia bezproblemowy dostęp do odpływu. Specjalnie zaprojektowana ramka, umożliwia skorygowanie położenia syfonu, tak aby dopasować jego położenie do różnych grubości okładzin ściennych, nawet po zamontowaniu korpusu w jastrychu.

Budowa odpływów DallFlex + CeraWall Select
Budowa odpływów DallFlex + CeraWall Select

Oprócz korpusu wpustu, w skład rodziny produktów systemu DallFlex, wchodzi dziewięć odpływów liniowych, cechujących się różnym wzornictwem i przeznaczonych dla różnego budżetu.

Przyścienny odpływ liniowy CeraWall

Przyścienny model CeraWall łączy w sobie niebanalną estetykę i funkcjonalność. Wyróżnia się minimalistycznym designem i zintegrowanym spadkiem, który skutecznie odprowadza wodę. Dzięki widocznej gołym okiem rzemieślniczej precyzji i najwyższej jakości wykonania, dba o niezawodne odwodnienie, zapewniając jednocześnie wrażenia estetyczne. Dwie wersje modelu CeraWall oferują rozwiązania do różnych koncepcji wykończenia łazienek, od wyrazistej po minimalistyczną.

Zalety odpływów liniowych CeraWall:

  • Kompatybilne z korpusem wpustu DallFlex
  • Najwyższej klasy materiały. Wszystkie odpływy liniowe CeraWall wykonane są z najwyższą starannością z wysokogatunkowej stali nierdzewnej.
  • Swoboda aranżacyjna. Dwie wersje modelu CeraWall umożliwiają realizację różnych koncepcji wykończenia: wyrazistą, stonowaną lub minimalistyczną.
  • Idealne do płytek wielkoformatowych dzięki zintegrowanemu spadkowi poprzecznemu - brak konieczności docinania płytek do spadków "kopertowych".
  • Uniwersalna długość. Odpływy liniowe można skrócić w zależności od potrzeb, co umożliwia ich precyzyjne dopasowanie do strefy kąpielowej.

Oprócz klasycznych wersji wykończenia ze stali nierdzewnej, Dallmer oferuje także odpływy liniowe z powłoką PVD w kolorze antracytu, czerwonego złota i mosiądzu. Dzięki temu pasują one do niemal każdego projektu nowoczesnych łazienek i stref SPA.

CeraWall Select. Odpływ liniowy z charakterem

Odpływ liniowy klasy premium z masywnej stali nierdzewnej, stanowiący wyrazisty element wykończenia wnętrza. CeraWall Select wyróżnia zachwycające, minimalistyczne wzornictwo. Szeroka listwa wykańcza powierzchnię natrysku i łączy ją optycznie ze ścianą.

Model dostępny także w wersji Duo z dwoma odpływami oraz wersji CeraWall N do podłóg z kamienia naturalnego. Odpływ CeraFloor Select otrzymał nagrody IF Design Award, Good Design oraz RedDot Design Award.

Budowa odpływu liniowego CeraWall Select
Budowa odpływu liniowego CeraWall Select

CeraWall Individual. Niemal niewidoczny.

Dyskretny odpływ liniowy CeraWall niemal niewidocznie wpasowuje się w przestrzeń pomiędzy ścianą i podłogą oraz może być łączony z jedną z trzech pokryw:

  • Pokrywa Individual - do wyłożenia wykładzinami podłogowymi o krawędziach cięcia nie nadających się do polerowania, np. gresem.
  • Pokrywa do kamienia naturalnego - do wyłożenia wykładzinami podłogowymi o krawędziach cięcia nadających się do polerowania.
  • Pokrywa Design - pełna pokrywa ze stali nierdzewnej.

Model dostępny także w dłuższej wersji CeraWall Individual Duo z dwoma odpływami oraz wersji CeraWall Individual N do podłóg z kamienia naturalnego, obie wersje są wykonane z matowej stali nierdzewnej.

Odpływ CeraWall Individual został nagrodzony IF Design Award oraz RedDot Design Award.

Odpływ liniowy CeraWall Individual
Odpływ liniowy CeraWall Individual

Na zdjęciu otwierającym: Odpływ liniowy CeraWall Select

Pełna oferta odpływów liniowych firmy Dallmer na www.dallmer.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje