Hi-Speed - linia szybkich siłowników od Nice

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Hi-Speed - linia szybkich siłowników od Nice

Linia Hi-Speed to grupa innowacyjnych siłowników, wyróżniających się charakterystycznym czerwonym systemem wysprzęglania, przeznaczona jest do jeszcze szybszej pracy w przypadku automatyzacji bram skrzydłowych i przesuwnych. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom możesz otworzyć bramę w czasie wynoszącym nawet 6 sekund¹. Wszystkie kody produktów zostały oznaczone specjalnie przez producenta dopiskiem HS jak Hi Speed.

aktualizacja: 2019-10-28 12:18:29

Dzięki niezawodnym siłownikom Hi-Speed, brama otworzy się i zamknie 3 razy szybciej niż brama zautomatyzowana tradycyjnymi silnikami, upraszczając życie, podnosząc jego komfort i bezpieczeństwo.

Siłowniki linii Nice Hi-Speed to idealne rozwiązanie w miejscach, w których szybkość otwierania bramy ma znaczenie i zależy nam na skróceniu czasu oczekiwania na wjazd lub wyjazd.

Hi-Speed idealnie sprawdzają się przy automatyzacji bram posesyjnych i przemysłowych: to połączenie wydajności z maksymalnym bezpieczeństwem. Silniki są idealnym rozwiązaniem w miejscach, kiedy bardzo ważny jest czas otwarcia oraz zamknięcia bramy np. w ruchliwych obszarach miejskich, gdzie trzeba wjechać i wyjechać sprawnie, szybko i co najważniejsze bezpiecznie zarówno w swoim przypadku oraz dla innych użytkowników drogi.

Zobacz film:

Nice, dla Twojego większego spokoju i komfortu

Prędkość przesuwu bram zautomatyzowanych siłownikami Hi-Speed jest o około 40%¹ wyższa od produktów standardowych, dzięki czemu nie tracisz czasu czekając na otwarcie bramy. Po co stać w korku - aż brama się otworzy?

Dzięki automatyce Nice Hi-Speed można:

  • szybko wjechać, sprawnie usuwając się z ruchliwej ulicy;
  • szybko wyjechać wiedząc, że brama automatycznie zamknie się szybko za nami zachowując wszystkie standardy bezpieczeństwa.

Nice oferuje kompletny system o najwyższych możliwych standardach bezpieczeństwa: systemy Hi-Speed można łączyć z urządzeniami bezpieczeństwa Nice, takimi jak fotokomórki, lampy sygnalizacyjne oraz listwy bezpieczeństwa montowane na skrzydle bramy, aby zatrzymać ruch bramy natychmiast po wykryciu przeszkody.

Sterowanie za pomocą PILOTÓW

Siłowniki Nice Hi-Speed mogą być sterowane kultowymi pilotami Nice Era Inti, które są, dostępne aż w sześciu kolorach. Małe, poręczne piloty zmieszczą się w kieszeni lub torebce. Mogą także służyć jako eleganckie breloki do kluczy. Inti są bezpieczne i niezawodne, dzięki zastosowaniu systemu szyfrowanej komunikacji z drogą radiową z kodem dynamicznie zmiennym, który zapobiega ich kopiowaniu.

Piloty są dostępny również w specjalnej edycji, z okazji 25-lecia Nice, z atrakcyjnymi wzorami i dopasowaniem do gustu użytkowników.

Piloty Nice Era Inti

Dowiedz się więcej na specjalnej stronie internetowej

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!

¹Biorąc pod uwagę instalację standardową, z wyłączeniem fazy przyspieszenia i zwalniania. Szybkość otwierania bramy wynosi 35 metrów na minutę.

Firma powiązana:
Nice Polska

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak postawić ogrodzenie modułowe Joniec®?
Jak postawić ogrodzenie modułowe Joniec®?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje