Hi-Speed - linia szybkich siłowników od Nice

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Hi-Speed - linia szybkich siłowników od Nice

Linia Hi-Speed to grupa innowacyjnych siłowników, wyróżniających się charakterystycznym czerwonym systemem wysprzęglania, przeznaczona jest do jeszcze szybszej pracy w przypadku automatyzacji bram skrzydłowych i przesuwnych. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom możesz otworzyć bramę w czasie wynoszącym nawet 6 sekund¹. Wszystkie kody produktów zostały oznaczone specjalnie przez producenta dopiskiem HS jak Hi Speed.

aktualizacja: 2019-10-28 12:18:29

Dzięki niezawodnym siłownikom Hi-Speed, brama otworzy się i zamknie 3 razy szybciej niż brama zautomatyzowana tradycyjnymi silnikami, upraszczając życie, podnosząc jego komfort i bezpieczeństwo.

Siłowniki linii Nice Hi-Speed to idealne rozwiązanie w miejscach, w których szybkość otwierania bramy ma znaczenie i zależy nam na skróceniu czasu oczekiwania na wjazd lub wyjazd.

Hi-Speed idealnie sprawdzają się przy automatyzacji bram posesyjnych i przemysłowych: to połączenie wydajności z maksymalnym bezpieczeństwem. Silniki są idealnym rozwiązaniem w miejscach, kiedy bardzo ważny jest czas otwarcia oraz zamknięcia bramy np. w ruchliwych obszarach miejskich, gdzie trzeba wjechać i wyjechać sprawnie, szybko i co najważniejsze bezpiecznie zarówno w swoim przypadku oraz dla innych użytkowników drogi.

Zobacz film:

Nice, dla Twojego większego spokoju i komfortu

Prędkość przesuwu bram zautomatyzowanych siłownikami Hi-Speed jest o około 40%¹ wyższa od produktów standardowych, dzięki czemu nie tracisz czasu czekając na otwarcie bramy. Po co stać w korku - aż brama się otworzy?

Dzięki automatyce Nice Hi-Speed można:

  • szybko wjechać, sprawnie usuwając się z ruchliwej ulicy;
  • szybko wyjechać wiedząc, że brama automatycznie zamknie się szybko za nami zachowując wszystkie standardy bezpieczeństwa.

Nice oferuje kompletny system o najwyższych możliwych standardach bezpieczeństwa: systemy Hi-Speed można łączyć z urządzeniami bezpieczeństwa Nice, takimi jak fotokomórki, lampy sygnalizacyjne oraz listwy bezpieczeństwa montowane na skrzydle bramy, aby zatrzymać ruch bramy natychmiast po wykryciu przeszkody.

Sterowanie za pomocą PILOTÓW

Siłowniki Nice Hi-Speed mogą być sterowane kultowymi pilotami Nice Era Inti, które są, dostępne aż w sześciu kolorach. Małe, poręczne piloty zmieszczą się w kieszeni lub torebce. Mogą także służyć jako eleganckie breloki do kluczy. Inti są bezpieczne i niezawodne, dzięki zastosowaniu systemu szyfrowanej komunikacji z drogą radiową z kodem dynamicznie zmiennym, który zapobiega ich kopiowaniu.

Piloty są dostępny również w specjalnej edycji, z okazji 25-lecia Nice, z atrakcyjnymi wzorami i dopasowaniem do gustu użytkowników.

Piloty Nice Era Inti

Dowiedz się więcej na specjalnej stronie internetowej

¹Biorąc pod uwagę instalację standardową, z wyłączeniem fazy przyspieszenia i zwalniania. Szybkość otwierania bramy wynosi 35 metrów na minutę.

Firma powiązana:
Nice Polska

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak postawić ogrodzenie modułowe Joniec®?
Jak postawić ogrodzenie modułowe Joniec®?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny