Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 123666
Nice Polska - Automatyka do bram i rolet

Nice Polska Automatyka do bram i rolet

Telefon 22 759 40 00
E-mail nice@nice.pl
Adres Parzniewska 2 A, 05-800 Pruszków
Założona w 1993 r. włoska grupa Nice jest międzynarodowym liderem sektora automatyki domowej, home security i smart home. W ofercie firmy możemy znaleźć szeroką gamę zintegrowanych rozwiązań do automatyzacji bram wjazdowych, bram garażowych, osłon przeciwsłonecznych, systemów parkingowych, bezprzewodowych systemów alarmowych i systemów bezpieczeństwa dla domu i przemysłu. ... Czytaj więcej
Nice Polska

Założona w 1993 r. włoska grupa Nice jest międzynarodowym liderem sektora automatyki domowej, home security i smart home. W ofercie firmy możemy znaleźć szeroką gamę zintegrowanych rozwiązań do automatyzacji bram wjazdowych, bram garażowych, osłon przeciwsłonecznych, systemów parkingowych, bezprzewodowych systemów alarmowych i systemów bezpieczeństwa dla domu i przemysłu.

Nice sprzedaje swoje produkty do ponad 100 krajów i ma obecnie 24 oddziały na pięciu kontynentach oraz 14 zakładów produkcyjnych i 13 ośrodków rozwojowo-badawczych. Z zatrudnionymi 2300 pracownikami, grupa przyczynia się do rozpowszechnienia idei Made in Italy na całym świecie, dzięki wysokiej jakości rozwiązaniom, które łączą najnowszą technologię, nowoczesne wzornictwo, innowacyjność i łatwość użytkowania.

Każdego dnia Nice w swoich laboratoriach wykonuje testy, aby zapewnić najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Wizja Nice „świat bez barier” i misja „ułatwiaj codzienne czynności” koncentruje się na ludziach, sprawiając, że mogą zarządzać automatyką, dostosowując ją do swoich indywidualnych potrzeb. Mając przy tym poczucie kontroli i bezpieczeństwa. Nice również zwraca uwagę na światowe trendy proekologiczne, dostarczając rozwiązania optymalizujące zarządzanie oświetleniem naturalnym i ciepłem, a także oferując systemy fotowoltaiczne.

Nasze Marki: Grupa Nice zrzesza kilkanaście marek. Najpopularniejsze z nich to:

 

Marki Nice

Marka Nice jest obecna na polskim rynku od 1996 roku. W tym czasie asortyment firmy powiększył się od prostych rozwiązań do kompleksowej oferty uzupełniających się produktów. Obecnie Nice Polska oferuje: automatykę do bram przesuwnych, skrzydłowych, garażowych, przemysłowych oraz rolet, segmentowe bramy garażowe, systemy parkingowe, systemy kontroli ruchu pieszych oraz wideodomofony.

Sieć sprzedaży: dystrybucja produktów Nice odbywa się poprzez sieć ponad 1500 dystrybutorów posiadających ponad dwa tysiące Licencjonowanych Instalatorów, którzy ukończyli profesjonalne szkolenie techniczne i pozytywnie zaliczyli wymagany egzamin. Listę rekomendowanych dystrybutorów można znaleźć na stronie www.nice.pl/gdzie-kupic.

 

Specjalizacje Nice

Co wyróżnia automatykę do bram garażowych Nice?

 • nowoczesne wzornictwo, trwałość, niezawodność,
 • łatwość montażu i użytkowania,
 • nadajniki z kodem dynamicznie zmiennym,
 • szeroka oferta,
 • możliwość sterowania wszystkimi urządzeniami (bramą wjazdową, bramą garażową i systemem rolet, oświetleniem czy alarmem) z pomocą aplikacji w smartfonie,
 • system zabezpieczenia przed wypadkami,
 • rozbudowana sieć dystrybucji i profesjonalna sieć serwisowa.

Najbardziej znane kategorie produktowe firmy to:

Automatyka wjazdowa: przeznaczona do otwierania bram wjazdowych, garażowych, przesuwnych oraz szlabanów. Zapewnia bezpieczeństwo i wygodę użytkowania, ułatwia codzienne życie. Pozwala otwierać i zamykać bramę posesji bez wysiadania z samochodu.

Automatyka do rolet: kompletny i wszechstronny asortyment systemów automatyki do osłon przeciwsłonecznych, rolet, markiz, żaluzji oraz bram rolowanych do zastosowania w domach, biurach, hotelach, firmach oraz mieszkaniach.

Bramy garażowe i przemysłowe: oferta segmentowych bram garażowych Nice obejmuje siedem podstawowych modeli – spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Prostota, elegancja, nowoczesne wzornictwo to główne zalety bram segmentowych Nice.

Bramy przemysłowe Nice to szeroka gama kolorów, wymiarów a także szeroki wybór opcji dodatkowych takich jak przeszklenia, typy prowadzeń lub drzwi serwisowe.

Pozostała oferta

 • systemy parkingowe,
 • szlabany,
 • systemy kontroli dostępu,
 • napędy i systemy sterowania do rolet,
 • fotokomórki,
 • szeroka gama pilotów i radioodbiorników,
 • wideodomofony,
 • kontrola ruchu pieszych,
 • zapory drogowe.

Usługi:

 • doradztwo techniczne,
 • montaż,
 • serwis,
 • opieka gwarancyjna i pogwarancyjna,
 • realizacja nietypowych zamówień.

 

 

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum