Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 143543
Nice Polska - Automatyka do bram i rolet

Nice Polska Automatyka do bram i rolet

Telefon 22 759 40 00
E-mail nice.pl@niceforyou.com
Adres Parzniewska 2 A, 05-800 Pruszków
Założona na początku lat 90. firma Nice jest światowym liderem sektora Smart Home, Security, Home and Building Automation, oferującym kompleksową gamę zintegrowanych rozwiązań do automatyzacji bram wjazdowych, bram garażowych, osłon przeciwsłonecznych, systemów parkingowych, bezprzewodowych systemów alarmowych i systemów bezpieczeństwa dla domu i przemysłu ... Czytaj więcej
Nice Polska

Założona na początku lat 90. firma Nice jest światowym liderem sektora Smart Home, Security, Home and Building Automation, oferującym kompleksową gamę zintegrowanych rozwiązań do automatyzacji bram wjazdowych, bram garażowych, osłon przeciwsłonecznych, systemów parkingowych, bezprzewodowych systemów alarmowych i systemów bezpieczeństwa dla domu i przemysłu

Oferuje również szeroką gamę inteligentnych i zintegrowanych urządzeń i systemów do zastosowań mieszkaniowych i komercyjnych z zakresu bezpieczeństwa i kontroli dostępu, sztucznej inteligencji (AI), zdrowia i wellness, zarządzania energią oraz sprzętem AV.

Nice poprawia jakość życia poprzez ułatwianie codziennych czynności. Swoboda wchodzenia i wychodzenia z domu z poczuciem maksymalnego bezpieczeństwa. To jest właśnie misja firmy Nice – praktyczne produkty z emocjonalnym designem wykonane po to, aby dać użytkownikowi oczekiwany komfort.

Od teraz Twoja brama może być początkiem Twojego inteligentnego domu. Dzięki oferowanej przez Nice centrali Yubii Home możesz sterować automatyką do bram i rolet za pośrednictwem smartfona. Możesz także z jej pomocą sterować ogrzewaniem i oświetleniem oraz monitorować zużycie energii elektrycznej. Nasze małe codzienne gesty, mogą mieć wielki wpływ na całą planetę.

Nice wdraża strategiczny plan ekspansji i rozszerza portfolio oferowanych produktów i zintegrowanych platform. Firma pozostaje zaangażowana w oferowanie szerokiej gamy dostosowywalnych, przyjaznych dla użytkownika końcowego rozwiązań i dąży do wzmocnienia ekspansji na rynkach o wysokim potencjale wzrostu, umacniając i odnawiając swoją markę, by konkurować w nowych segmentach rynku.

Obecnie Nice może pochwalić się organizacją liczącą ponad 3000 profesjonalistów na pięciu kontynentach.

Nasze Marki: Grupa Nice zrzesza kilkanaście marek. Najpopularniejsze z nich to:

Marki Nice

Polski oddział Nice jest jednym z pierwszych międzynarodowych oddziałów włoskiej firmy Nice – światowego sektorów Smart Home, Security, Home and Building Automation. Od 1996 roku, z dystrybutora podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, Nice Polska stał się dostawcą kompleksowych systemów automatyki dla domu i przemysłu. Obecnie Nice Polska oferuje: automatykę do bram przesuwnych, skrzydłowych, garażowych, przemysłowych oraz rolet, segmentowe bramy garażowe, systemy parkingowe, systemy kontroli ruchu pieszych oraz wideodomofony. www.nice.pl.

Najbardziej znane kategorie produktowe firmy to:

Automatyka wjazdowa: przeznaczona do otwierania bram wjazdowych, garażowych, przesuwnych oraz szlabanów. Zapewnia bezpieczeństwo i wygodę użytkowania, ułatwia codzienne życie. Pozwala otwierać i zamykać bramę posesji bez wysiadania z samochodu.

Automatyka do rolet: kompletny i wszechstronny asortyment systemów automatyki do osłon przeciwsłonecznych, rolet, markiz, żaluzji oraz bram rolowanych do zastosowania w domach, biurach, hotelach, firmach oraz mieszkaniach.

Bramy garażowe i przemysłowe: oferta segmentowych bram garażowych Nice obejmuje siedem podstawowych modeli – spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Prostota, elegancja, nowoczesne wzornictwo to główne zalety bram segmentowych Nice.

Bramy przemysłowe Nice to szeroka gama kolorów, wymiarów a także szeroki wybór opcji dodatkowych takich jak przeszklenia, typy prowadzeń lub drzwi serwisowe.

Pozostała oferta:

  • systemy parkingowe,
  • szlabany,
  • systemy kontroli dostępu,
  • napędy i systemy sterowania do rolet,
  • fotokomórki,
  • smart home,
  • szeroka gama pilotów i radioodbiorników,
  • wideodomofony,
  • kontrola ruchu pieszych,
  • zapory drogowe.