Wienerberger Korzyści Murowane

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Wienerberger Korzyści Murowane

Wienerberger Korzyści Murowane to program promocyjny skierowany do inwestorów indywidualnych, którzy planują zakup pustaków i dachówek na budowę swojego domu. 

aktualizacja: 2020-06-09 10:40:20

Zwrotem gotówki na konto premiowane są zakupy wszystkich typów pustaków Porotherm i wykrojów dachówek Koramic a także niezbędnych na każdej budowie akcesoriów obu marek. Jednak najwięcej, bo aż 3000 zł brutto można uzyskać za zakup rozwiązań i akcesoriów Porotherm Dryfix oraz Koramic Orea 9.

Kupując produkty na ściany i dach z portfolio Wienerberger wraz z akcesoriami każdy kupujący inwestor indywidualny może uzyskać zwrot części poniesionych wydatków nawet do 3000 zł brutto, które otrzyma w formie przelewu na swoje konto bankowe.

Zakupu można dokonać w punkcie sprzedaży z listy oficjalnych partnerów handlowych Wienerberger dostępnej na www.wienerberger.pl lub na stronie Promocji - www.korzyscimurowane.pl

Zakupy mogą być realizowane samodzielnie lub też przez wykonawcę (zakup z usługą wykonawstwa). Obie te formy zakupu są dopuszczalne, różnią się jedynie sposobem rozliczenia. Aby uzyskać murowane korzyści należy PRZED ZAKUPEM wejść na stronę Promocji, aktywować wybraną Promocję (na zakup produktów Porotherm i/lub Koramic) a następnie dokonać zakupu i zarejestrować dokumenty potwierdzające zakup. Kupujący mają możliwość skorzystać z bezpłatnej usługi wyliczenia wszystkich niezbędnych na budowie produktów i doradztwa technicznego.

Szczegóły i Regulamin na www.korzyscimurowane.pl

Firma powiązana:
Wienerberger

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość Darek

26 Wrz 2020, 11:35

Jeśli ktoś chce zobaczyć "jakość" pustaków Winenberg to zapraszam na moją budowę. Na własne oczy można się przekonać że pękające od środka(przepalone) pustaki to normalna pierwsza klasa(tak twierdzi także przedstawiciel Winenberga). Link do przykładowego kawałka muru z Winenberg ...

time image

Gość Marek

25 Wrz 2020, 19:02

Szkoda ze nikt mnie nie poinformował o promocji w trakcie zakupow

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż izolacji poziomej w istniejących budynkach
Montaż izolacji poziomej w istniejących budynkach
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje