Aluminiowe drzwi wejściowe z izolacją termiczną na wyższym poziomie

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Aluminiowe drzwi wejściowe z izolacją termiczną na wyższym poziomie

Aluminiowe drzwi wejściowe spełniają we współczesnym budownictwie bardzo wiele funkcji. Przy ich wyborze zwracamy uwagę nie tylko na funkcjonalność, bezpieczeństwo, trwałość czy design, ale także na ich izolacyjność termiczną. Doskonałym połączeniem wszystkich wymienionych walorów są drzwi aluminiowe oferowane przez Drutex, wykonane w systemie MB-86SI.

aktualizacja: 2021-03-18 11:16:38
DRUTEX S.A.

Dbając o optymalizację wydatków na ogrzewanie lub klimatyzację coraz częściej - poza wyborem odpowiedniej stolarki okiennej - decydujemy się na zakup i montaż drzwi gwarantujących osiąganie wysokich parametrów w zakresie energooszczędności. Dotyczy to zarówno indywidulanego budownictwa mieszkaniowego jak i nowoczesnych fasad aluminiowych stanowiących elementy budynków biurowych, wieżowców itd.

Zastosowanie dodatkowej przegrody w strefie izolacji profilu drzwi MB-86SI, które jest możliwe dzięki szerokim przekładkom termicznym, w połączeniu z innowacyjnym systemem uszczelnienia wykonanym z kauczuku syntetycznego EPDM podnosi izolacyjność termiczną drzwi aluminiowych na znacznie wyższy poziom w porównaniu do wielu innych produktów dostępnych na rynku.

Drzwi podwójnie licowane MB86SI 4K California Six bez aplikacji stalowej
Drzwi MB-86SI z wypełnieniem zlicowanym (California)

Istotnym elementem drzwi MB-86SI jest szyba. Proponowane dla tego produktu pakiety (nawet 4-szybowe) mogą mieć grubość nawet do 55 mm. Co istotne, zastosowane szyby mogą być hartowane, bezpieczne, antywłamaniowe itd. Od niedawna Drutex oferuje także szyby piaskowane, w tym również realizowane na podstawie projektu klienta.

Dodatkowym atutem drzwi oferowanych przez bytowskiego giganta jest ich konstrukcja oparta na 3-komorowych profilach o 77-milimetrowej głębokości zabudowy. Jeżeli dodamy do tego fakt, że produkt jest oferowany w kilkudziesięciu wariantach wypełnień, to z pewnością zadowolimy gusta nawet najbardziej wymagających klientów, pozwalając im na wybór designu odpowiadającego ich oczekiwaniom. Drzwi MB-86SI są dostępne w niemal 200 kolorach, zarówno matowych jak i strukturalnych, co gwarantuje ich spójność aranżacyjną z zamontowaną w budynku stolarką okienną. Całość uzupełnia także opcja ukrytych zawiasów i samoryglująca wielopunktowa zasuwnica z funkcja dzień/noc, a także szeroki wybór klamek i pochwytów.

Drzwi MB-86SI z pochwytem wnękowym KA1z podświetleniem LED.
Drzwi MB-86SI z pochwytem wnękowym KA1z podświetleniem LED.

Już od lat Drutex pozwala na wyposażanie zamawianych produktów w inteligentne systemy dostępu, tak popularne w tzw. Smart Home’ach. Do wyboru mamy wiec rozwiązania oparte na bluetooth, czytnikach linii papilarnych, kartach kodów czy klawiatur numerycznych. Komfort użytkowania drzwi oraz bezpieczeństwo można dodatkowo zwiększyć decydując się na uzbrojenie zasuwnicy w silnik.

Tradycyjnie w budownictwie stosuje się jedynie ustandaryzowane szerokości drzwi (90 cm, 100 cm itd.), natomiast w ofercie Drutex możliwe jest ich wykonanie zgodnie z dokładnymi wymiarami podanymi przy zamówieniu. To daje klientom wręcz nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Wszystkie zalety drzwi Drutex wykonanych w systemie MB-86SI sprawiają, że mamy do czynienia z produktem wyjątkowym opartym na nowoczesnej technologii i najwyższej jakości.

Marcin Kloska, dyrektor ds. handlowych Drutex SA.

Marcin Kloska, dyrektor ds. handlowych Drutex SA.

- Stolarkę aluminiową wprowadziliśmy do swojej oferty już ponad 20 lat temu. Dzięki najnowocześniej technologii i ogromnemu doświadczeniu zapewniamy nie tylko najwyższą jakość, ale także produkty o wyjątkowym designie i ponadprzeciętnych parametrach w zakresie energooszczędności, wytrzymałości i bezpieczeństwa antywłamaniowego.

Doskonałym przykładem są tutaj drzwi wejściowe MB-86SI. Dodatkowa komora w przekładce termicznej oraz oferowane pakiety szybowe, w połączeniu z 3-komorowym profilem i zastosowanym uszczelnieniem z EPDM gwarantują wysoki poziom izolacyjności termicznej, a samoryglująca wielopunktowa zasuwnica zapewnia bezpieczeństwo użytkowników. Jeżeli dodamy do tego bogatą gamę wypełnień, szeroki wybór dodatków w postaci klamek i uchwytów, opcję ukrytych zawiasów i wyposażenia drzwi w systemy inteligentnego dostępu oraz nieograniczony wręcz wybór kolorów, to uzyskujemy produkt na miarę XXI wieku - mówi Marcin Kloska, dyrektor ds. handlowych Drutex SA.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje