Uwolnij się z Patio HST - letnie promocje na drzwi tarasowe

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Uwolnij się z Patio HST - letnie promocje na drzwi tarasowe

W nowoczesnych projektach architektonicznych przewiduje się stosowanie dużych przeszkleń w domach. Ogromne konstrukcje okienne planuje się już nie tylko w salonie, ale na tarasach na piętrze, w sypialni czy pokoju dziecięcym. W MS więcej niż OKNA rozpoczęła się właśnie promocja letnia, która obejmuje atrakcyjne rabaty na wielkogabarytowe drzwi podnoszono-przesuwne Patio HST.

aktualizacja: 2021-07-26 05:44:24

W ramach promocji, Patio HST 76 można kupić taniej aż o 27%. Ponadto rabat w wysokości 20% obowiązuje przy zakupie Patio HST 82. Konstrukcje okienne Patio HST oprócz tego, że imponują ogromnymi rozmiarami, są także komfortowe w użytkowaniu. Obsługa drzwi HST jest bardzo wygodna, dzięki zastosowaniu elementów okuciowych, które wspierają płynne działanie.

Bryła domu, w którym zamontowano nowoczesne Patio, nabierze lekkości, a całe wnętrze charakteryzować się będzie niepowtarzalnym designem. Duże przeszklenia na fasadach budynku zacierają granicę między domem a tarasem. Przestrzeń salonu otwiera się na horyzont, co z całą pewnością zauważą i docenią goście.

Firma powiązana:
MS więcej niż OKNA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje