Dachówka MONZAplus - szybkie i ekonomiczne krycie

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Dachówka MONZAplus - szybkie i ekonomiczne krycie

Dachówki ceramiczne to materiał, który jest doceniany przez inwestorów m.in. ze względu na doskonałe parametry techniczne. Oferta jest bardzo szeroka, jednak swoją uwagę warto zwrócić na produkowaną w Środzie Śląskiej dachówkę MONZAplus marki Röben.

aktualizacja: 2022-05-24 05:34:46

To dachówka ceramiczna o większym formacie, która doskonale sprawdza się na dużych i nieskomplikowanych połaciach. Podstawowym wyróżnikiem tego modelu jest rozmiar - ok. 46,4 cm x 30,4 cm. Jej format sprawia, że montaż jest znacznie szybszy, kładzie się ją zdecydowanie krócej, a na pokrycie 1 m2 połaci wystarczy tylko ok. 9,5 sztuk. Ma konstrukcję zakładkową i jest montowana za pomocą specjalnie zaprojektowanych zamków umieszczonych na górnej i bocznej krawędzi. Zapobiega to przelewaniu się wody deszczowej, co gwarantuje szczelność całego pokrycia.

MONZAplus przetrwa też najtrudniejsze warunki atmosferyczne jak, np. silne wichury, czy ulewne deszcze. Dostępna jest aż w siedmiu kolorach: miedziana angobowana, kasztanowa angobowana, trentino angobowana, maduro glazurowana, antracytowa angobowana, tobago glazurowana oraz grafitowa angobowana. Tak szeroki wybór sprawia, że dachówka ta może być zastosowana zarówno w inwestycjach nowoczesnych, jak i tych bardziej tradycyjnych.

Ponadto MONZAplus wykonana jest z naturalnego surowca - gliny, jest długowieczna i posiada 30-letnią gwarancję producenta, jednak jej trwałość oceniana jest na ponad 100 lat.

Firma powiązana:
Röben Polska

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!