PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Centralne odkurzanie

Automatyczny zsyp na pranie Laundry Jet - postaw na swój komfort

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut

To pierwszy tak nowoczesny system do przesyłania brudnych ubrań prosto do pralni, który sprawdzi się zarówno w wielopiętrowych hotelach, jak i w prywatnych domach parterowych. Automatyczny zsyp na pranie Laundry Jet oszczędzi Twój czas, ułatwi sprzątanie i sprawi, że zapomnisz o piętrzących się górach prania. 

Montaż zsypu na pranie Laundry Jet

Port wrzutowy na pranie najczęściej instaluje się w sypialni - na ścianie lub w szafie. Jeśli dom ma kilka pięter, a na poddaszu nie ma na niego odpowiedniego miejsca, cała instalacja zsypu jest obudowana ramą, która ją ukrywa. Główny rurociąg montuje się na strychu lub w podwieszanym suficie. Wysokość portu wrzutowego jest dowolna - można go dopasować do swoich preferencji i potrzeb.

Rodziny z małymi dziećmi nie muszą obawiać się zagrożenia - system jest tak zaprojektowany, żeby zabawki włożone do portu wrzutowego nie mogły przedostać się dalej. Wszystkie inne przedmioty, które przejdą przez początek zsypu, zostaną dostarczone do pralni.

Zsyp na pranie Laundry Jet
Tradycyjne zsypy na pranie działają tylko wtedy, gdy mogą transportować ubrania z góry w dół - ograniczają możliwość ich instalacji tylko w budynkach wielopiętrowych i nie uwzględniają sytuacji, w której pralnia nie znajduje się bezpośrednio pod miejscami wrzutów - z Laundry Jet tak nie jest

Technologia Laundry Jet

Laundry Jet jest technologią wpływającą na większy komfort mieszkania i robienia porządków - podnosi funkcjonalność domu i ogranicza czas przeznaczony na przygotowanie prania do minimum.

Dzięki Laundry Jet można zapomnieć o przepełnionych koszach na pranie, które czekają w pokojach czy w łazience na przeniesienie je do pralni. To system, który usprawni też działanie każdego pensjonatu i hotelu. 

Laundry Jet jest urządzeniem, które świetnie radzi sobie na wielu piętrach. Błyskawicznie wysyła rzeczy do pralni z dowolnego pomieszczenia w budynku. Jednym dotknięciem przycisku przetransportuje w potrzebne miejsce brudną czy mokrą odzież:

  • ręczniki,
  • prześcieradła,
  • bieliznę,
  • cięższe spodnie, w tym dżinsy,
  • koszule, t‑shirty,
  • lekkie koce.
Automatyczny zsyp na pranie Laundry Jet
Laundry Jet błyskawicznie wysyła rzeczy do pralni z dowolnego pomieszczenia w budynku

Laundry Jet jest w pełni automatycznym systemem inteligentnego domu - zasysa pranie z portu i transportuje je do pojemnika, który opróżnia się sam. Zamykanie portów wrzutowych jest automatyczne i gwarantuje 100% sprawność systemu nawet wtedy, gdy ktoś zapomni o ich zamknięciu.

Tradycyjne zsypy działają tylko wtedy, gdy mogą transportować ubrania z góry w dół, więc ograniczają możliwość ich instalacji tylko w budynkach wielopiętrowych. Nie uwzględniają także sytuacji, w której pralnia nie znajduje się bezpośrednio pod miejscami wrzutów. Z Laundry Jet tak nie jest.

System do każdego domu i hotelu

Laundry Jet jest dostępny w czterech różnych modelach dopasowanych do dowolnej wielkości domu i do budżetu, którym dysponujemy. Może mieć od trzech do ośmiu portów wrzutowych. 

Jet Eco/Swift najlepiej sprawdzi się w małych domach i średnich. Może mieć maksymalnie trzy porty wrzutowe.

Jet Pro jest rozwiązaniem dla średnich domów. Może mieć sześć portów, a maksymalna odległość pralni od najdalszego z nich wynosi 70 metrów. 

Jet Pro Plus - można go zabudować w szafie. Ma największą pojemność zbiornika zbiornika spośród wszystkich dostępnych modeli, zsypów i może zawierać maksymalnie osiem portów. Odległość pralni od najdalszego z nich może wynosić do 70 metrów.

Jet Jet Industrie - to system zaprojektowany z myślą o domach i hotelach; może mieć dowolną liczbę portów, dlatego sprawdzi się w każdym budynku.

Źródło i zdjęcia: ECOMAX

Budujemy Dom wrzesień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze październik 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska październik 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2022

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum