Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 59630
ECOMAX - Systemy Centralnego Odkurzania

ECOMAX Systemy Centralnego Odkurzania

Zobacz firmę w innym dziale: Rekuperatory
Telefon 52 561 04 09, 888 444 419, 604 49 18 33
E-mail biuro@ecomax.pl
Adres Chwytowo 14, 85-223 Bydgoszcz
Współpraca z firmą Ecomax gwarantuje nie tylko spersonalizowaną pomoc techniczną, ale również produkty najwyższej jakości, szybką realizację zamówienia wraz z profesjonalnym doradztwem odnośnie montażu (również w zakresie systemu Hide-a-Hose) oraz fachowy  serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wybierz komfort użytkowania wraz z wysoką skutecznością na długie lata. ... Czytaj więcej
ECOMAX

Współpraca z firmą Ecomax gwarantuje nie tylko spersonalizowaną pomoc techniczną, ale również produkty najwyższej jakości, szybką realizację zamówienia wraz z profesjonalnym doradztwem odnośnie montażu (również w zakresie systemu Hide-a-Hose) oraz fachowy  serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wybierz komfort użytkowania wraz z wysoką skutecznością na długie lata.

Wybór i zakup odkurzacza to temat bliski niemalże każdemu. W dobie nowoczesnych wnętrz czynnikiem decydującym o jego zakupie są już nie tylko parametry techniczne, ale także możliwość estetycznego przechowywania nowego sprzętu. Samodzielny wybór modelu oraz producenta urządzenia, które ma nam służyć przez wiele lat, nie należy do najłatwiejszych – zwłaszcza dla laika. Wszystkie te nurtujące kwestie zostały wzięte pod uwagę przez Ecomax, firmę z wieloletnim doświadczeniem nabytym dzięki współpracy z wiodącymi producentami odkurzaczy centralnych. Oferta podzielona jest na kilka serii, dzięki czemu, klienci mają możliwość spersonalizowania urządzenia.

Rodzina w salonie

Segment IZZY przeznaczony dla posiadaczy mniejszych bądź większych gospodarstw domowych. Każdą jednostkę budują najnowocześniejsze i najsolidniejsze elementy. Prezentowana seria oferuje modele odkurzaczy cyklonicznych, charakteryzujących się niezwykle wysoką wydajnością komponentów, a także łatwym montażem. Dodatkowym atutem serii IZZY jest filtr z nanosrebra, który gwarantuje maksymalne wydłużenie pracy jednostki bez konieczności jego oczyszczania. Opcja "filtr + worek do higienicznego opróżniania" jest natomiast niezwykle przydatnym rozwiązaniem dla alergików. Dzięki takiemu zastosowaniu nie występuje bezpośrednia ingerencja w opróżnianie zbiornika, ponieważ wyrzucamy worek wraz z zawartością.

V MAX od Aspilusa Portugalia wykorzystuje siłę pełnego cyklonu i odseparowuje zanieczyszczenia bez konieczności stosowania tradycyjnego filtra. Komora silnika jest wygłuszona w taki sposób że przy zastosowaniu, w niej tylko dużych silników by passowych starego typu, pracuje prawie tak cicho jak jednostki z nowymi silnikami przepływowymi, które są ciche ale nie długowieczne. Dzięki mikrokontrolerowi w odkurzaczu i płytce informacyjnej na rączce węża odkurzacz informuje nas na bieżąco o: konieczności wymiany szczotek silnika, napełnieniu zbiornika, przegrzaniu silnika – serwisie, dodatkowo płynna regulacja mocy silnika.

Aqua Matic to seria, która usatysfakcjonuje użytkowników ceniących sobie wygodę sprzątania. Oferowane modele nie wymagają opróżniania zbiornika, ponieważ wszystkie zanieczyszczenia są usuwane automatycznie wprost do odpływu kanalizacyjnego. Sprawia to, że odkurzacz nie musi być w ogóle otwierany. Posiadacz zyskuje więcej wolnego czasu oraz większą wydajność systemu filtrującego. Nowoczesne, praktycznie bezobsługowe urządzenia minimalizują kontakt z drażniącym kurzem. Dzięki Aqua Matic sprzątanie nie będzie przykrym obowiązkiem, lecz czystą przyjemnością.

Kolejną zaletą serii jest funkcja separacji wodnej, gwarantująca brak jakichkolwiek spadków mocy przez cały czas funkcjonowania jednostki. Wybór odkurzacza centralnego to jednak nie tylko duża moc i komfort użytkowania, jaki daje nam możliwość rzadkiej zmiany filtra, ale przede wszystkim technologia Hide-a- Hose umożliwiająca sprzątnięcie dużej powierzchni bez noszenia za sobą ciężkiego i mało wydajnego sprzętu. Sprawia to, że jego posiadacz zostaje uwolniony od dźwigania, co odciąża jego kręgosłup, a także w dużej mierze skraca czas sprzątania. Zaletą jest również długi wąż, który możemy ukryć w dyskretnym ściennym gniazdku – zapewnia to duży zasięg i możliwość dotarcia do najtrudniej dostępnych zakamarków.Współpracując lub kupując produkty od Ecomax klienci mają zagwarantowane:

  • Kompletną ofertę wysokiej jakości produktów – pochodzących od najbardziej cenionych na rynku producentów.
  • Profesjonalne doradztwo techniczne.
  • Szybką realizację zamówienia – wraz z profesjonalnym montażem.
  • Specjalizację EcoMax w montażach systemu inteligentnego odkurzania Hide-A-Hose.
  • Fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszego asortymentu oraz kontaktu – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty Ecomax.Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum