Ecocondens Nex - od początku do końca - innowacyjny
Wysokie rachunki za gaz, niewielka przestrzeń w domu czy mieszkaniu, wydatki związane z serwisem… To czynniki związane z urządzeniami grzewczymi niskiej jakości, które potrafią spędzać sen z powiek niejednemu użytkownikowi.
Firma Termet, postanowiła stworzyć kocioł kondensacyjny nowej generacji, który nie tylko nie będzie generował niepotrzebnych kosztów i stresu - zapewni komfort użytkowania i sprawdzi się również w mieszkaniach. To Ecocondens Nex - ultracichy, innowacyjny i gotowy do zasilania paliwem z domieszką wodoru.
Ecocondens Nex - bezawaryjny i oszczędny
Kocioł został wyposażony w nowoczesny wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej charakteryzujący się wysoką odpornością na korozję i zakamienienie, co zmniejsza ryzyko potrzeby wymiany tej kluczowej części i wydłuża życie urządzenia.
Ponadto, Ecocondens Nex pozwoli zoptymalizować domowy budżet, dzięki energooszczędnym rozwiązaniom. Kocioł został wyposażony w palnik CERAMAT z włókna ceramicznego, który gwarantuje szeroki zakres modulacji, pozwalający na optymalizację procesu spalania i oszczędność gazu.
Ecocondens Nex - ultracichy czyli idealny do mieszkania
Kocioł kondensacyjny Ecocondens Nex jest najcichszym urządzeniem o tej mocy na rynku. Ponieważ emitowane przez niego dźwięki nie przekraczają 37 dB, może być z powodzeniem stosowany nie tylko w domach - gdzie dysponuje się miejscem na oddzielną kotłownię. Bez przeszkód można go także zainstalować w mieszkaniu - w kuchni, bądź w łazience. Cicha praca kotła będzie niemal niezauważalna przez domowników - pracuje ciszej od lodówki.
Ecocondens Nex - H2 ready
Europa jest w procesie transformacji energetycznej, która w dużej części zmierza w stronę H2. Ecocondens Nex został przystosowany do spalania gazu z domieszką wodoru już teraz - dzięki temu zmiany dotyczące energetyki nie zaskoczą jego użytkowników. Co więcej - kocioł jest bardzo przyjazny środowisku - posiada najwyższą - 6 klasę NOx ze względu na bardzo niski poziom emisji tlenków azotu. Spełnia również wymagania programu “Czyste Powietrze”.
Źródło i zdjęcia: Termet