Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Pompy ciepła

Rozwiązania chłodnicze CO2 Panasonic na wirtualnych targach ATMO 2021

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2021-03-26

Panasonic Heating & Cooling Solutions zaprezentuje swoje rozwiązania dla Cold Chain na corocznych wirtualnych Targach Naturalnych Czynników Chłodniczych ATMO, organizowanych przez Shecco, które odbędą się w dniach 30-31 marca 2021 r. Jako wystawca Premium, Panasonic zaprezentuje swoje agregaty skraplające CO2 serii CR, które zapewniają niezawodne i zrównoważone, bezpieczne chłodzenie wykorzystujące wolny od patentów, czynnik chłodniczy.

Rozwiązania chłodnicze CO2 firmy Panasonic są idealne dla przestrzeni komercyjnych takich jak supermarkety, stacje benzynowe, kawiarnie, chłodnie w hotelach i restauracjach. Sprawdzą się również w procesach przemysłowe w sektorach spożywczym czy medycznym. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w pracy z chłodnictwem CO2, Panasonic docenia gaz ziemny dzięki jego niskiemu współczynnikowi GWP. Dodatkowo, w porównaniu z innymi gazami naturalnymi, CO2 nie jest ani toksyczny, ani łatwopalny.

W wirtualnych targach ATMO będziemy uczestniczyć już po raz drugi. Panasonic docenia w nich możliwość nawiązania kontaktu ze swoimi cenionymi klientami. - Udział w wydarzeniu zapewnia firmie również dostęp do osób zainteresowanych uzyskaniem informacji na temat  innowacyjnych rozwiązań - komentuje Benjamin Tissot, Key Account Manager CO2 Panasonic Heating & Cooling Solutions - Nasza zaawansowana technologia CO2 Refrigeration jest rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska, które jest zgodne z naszą Wizją Środowiskową 2050, zakładającą zmniejszenie ilości zużywanej energii i wykorzystanie czystej energii, dodaje Tissot.

Podczas swojego drugiego wirtualnego wydarzenia ATMO uwzględniło opinie wystawców i uczestników, aby ulepszyć funkcjonalność platformy w celu zapewnienia zainteresowania wydarzeniem. 24-godzinne wydarzenie na żywo pozwoli uczestnikom na interakcję z firmą Panasonic poprzez czat w czasie rzeczywistym, audio i video 1-na-1. Nowością na stoisku Panasonic w tym roku będzie również zintegrowana sala konferencyjna, w której odbywać się będą spotkania i prezentacje umożliwiające szersze dyskusje.

Najnowsze informacje na temat rozwiązań chłodniczych CO2 firmy Panasonic można znaleźć na stronie internetowej www.aircon.panasonic.eu. Więcej informacji na temat wydarzeń ATMO można znaleźć na stronie: www.atmo-vts.com.

źródło i zdjęcie: Panasonic

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA