Kominki gazowe LEO - z myślą o komforcie i ekologii

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Kominki gazowe LEO - z myślą o komforcie i ekologii

Kominek to dla wielu spełnienie marzeń, które teraz jest na wyciągniecie ręki. Daje ciepło, relaks, poczucie bezpieczeństwa, jest miejscem wokół którego zbiera się cała rodzina. Czy jeśli nie mamy czasu na jego obsługę powinniśmy zrezygnować z jego posiadania? Odpowiedź brzmi - NIE! Dla wszystkich zapracowanych i oczekujących od kominka dużej ilości ciepła i najwyższego komfortu stworzyliśmy serię kominków gazowych LEO.

aktualizacja: 2019-03-29 11:22:35

Dlaczego warto je mieć? Już spieszymy z odpowiedzią!

Po pierwsze - komfort

Każdy z nas lubi, gdy po ciężkim dniu, znajdujemy chwilę odpoczynku dla siebie i rodziny. Idealnym miejscem na wieczorny relaks jest bliskość kominka. Blask ognia i przyjemne ciepło z niego płynące pozytywnie wpływa na relacje międzyludzkie, uspokaja atmosferę i sprzyja rozmowie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w kominkach gazowych LEO wystarczy dosłownie sekunda i jedno kliknięcie, by "włączyć" ogień i cieszyć się jego piękną wizją.

Samym procesem spalania sterujemy wygodnie za pomocą pilota, smartfona czy tabletu. Chcemy uzyskać większy płomień? Nie ma problemu! Nasza nowoczesna aplikacja jest w stanie zarówno podwyższyć ogień, jak i go zmniejszyć, a nawet zaprogramować temperaturę dobową z siedmiodniowym wyprzedzeniem.

Co istotne, kominki gazowe są gotowe do ponownego użycia w każdej chwili, a ich uruchomienie nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Spokojnie możemy stwierdzić, że kominki gazowe LEO są wręcz bezobsługowe.

Po drugie - ekologia

W przypadku kominków LEO komfort użytkowania oraz nowoczesny design idą w zgodzie z dbałością o ochronę środowiska - paliwo gazowe określane jest mianem ekologicznego opału, który emituje minimalne ilości zanieczyszczeń. Wszystkie nasze modele posiadają certyfikat CE, który gwarantuje, że urządzenia spełniają rygorystyczne dyrektywy Unii Europejskiej, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska i zdrowia użytkowników. Jakość kominków jest także potwierdzona certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

Po trzecie - bezpieczeństwo

Nowoczesne rozwiązania zastosowane w kominkach gazowych LEO gwarantują 100% bezpieczeństwa. Urządzenia posiadają hermetycznie zamkniętą komorę spalania oraz system, który w razie zaniku płomienia lub jakichkolwiek problemów z drożnością przewodu powietrzno-spalinowego odcina dopływ gazu, a kominek jest automatycznie wyłączany. Dodatkową zaletą jest fakt, iż urządzenie nie wymaga zewnętrznego źródła zasilania, zatem może pracować nawet przy braku prądu.

Kominki gazowe LEO

Po czwarte - brak ograniczeń

Kominki gazowe LEO przystosowane są do palenia praktycznie każdym rodzajem gazu, zarówno z sieci, jak i z butli. To doskonała propozycja także dla osób, które w swoich budynkach mieszkalnych nie posiadają tradycyjnego komina - system przewodów koncentrycznych umożliwia instalację w pomieszczeniach bez komina, wystarczy wyprowadzić przewód poza ścianę budynku lub dach.

Po piąte - duży wybór

Urządzenia LEO można łatwo dopasować do wystroju pomieszczenia. Elegancki, a zarazem nowoczesny design, a także wybór dekoracji wnętrza komory spalania sprawiają, że modele gazowe świetnie przypominają tradycyjne paleniska. Każdy wkład wyposażony jest w kamyczki dekoracyjne, a istnieje także możliwość wyposażenia go w drewienka ceramiczne imitujące rożne gatunki drewna liściastego.

Kominki LEO występują w różnych rozmiarach i wersjach przeszkleń - frontowym, prawo- i lewostronnym, a także trójstronnym.

Sylwester Kałwiński - Kratki.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Jak palić w kominku, kozie grzewczej, piecu? Palenie od góry
Jak palić w kominku, kozie grzewczej, piecu? Palenie od góry
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny