Trwa konkurs Kratek. Do wygrania Toyota Rav4 Hybrid!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Trwa konkurs Kratek.  Do wygrania Toyota Rav4 Hybrid!

Kratki.pl, polski producent urządzeń kominkowych, zaprasza klientów do udziału w wyjątkowym konkursie - "Eco Kratki". Zasady są bardzo proste. By wziąć udział w rywalizacji o główną nagrodę - samochód Toyota Rav4 Hybrid, wystarczy zakupić wkład kominkowy lub piec wolnostojący firmy Kratki.pl oraz opublikować zdjęcie wnętrzarskiej aranżacji z zainstalowanym urządzeniem na stronie konkursu.

aktualizacja: 2020-04-06 05:34:54

Termin przyjmowania zgłoszeń konkursowych upływa z końcem grudnia 2020 roku, a więc czasu na wykonanie pięknych zdjęć z kominkiem w roli głównej jest jeszcze bardzo dużo.

Pokaż swoje domowe ognisko

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że kominek z powodzeniem zasługuje na miano "serca domu". To wokół niego zazwyczaj toczy się życie rodzinne i towarzyskie, a jednocześnie jest najczęściej wybieranym miejscem odpoczynku po długim dniu w pracy czy szkole. Marka Kratki, lider w dziedzinie urządzeń kominkowych, postanowiła zachęcić Polaków do zaprezentowania, jak wygląda ich domowe ognisko! Organizatorzy konkursu "Eco Kratki" stawiają na wolność wyboru, dlatego zostawiają uczestnikom konkursu pełną swobodę w zakresie zarówno stylistyki wnętrza, jak i pomieszczenia, w którym kominek lub piec zostanie zainstalowany.

Salon w stylu glamour, niebanalna kuchnia połączona z jadalnią, zachwycająca oranżeria czy weranda uzupełnione płomieniami ognia - jury konkursu stanie przed arcytrudnym zadaniem wyłonienia najpiękniejszego wnętrza. Wachlarz możliwości aranżacyjnych z produktami Kratek jest naprawdę bogaty. Nasza marka dysponuje ogromną paletą produktów, w tym piecami stalowymi, żeliwnymi, kominkami z płaszczem wodnym, ekologicznymi kominkami gazowymi, które mogą być spełnieniem marzeń o żywych płomieniach ognia w domu oraz o ciepłej atmosferze w ogrodzie, w chłodny wiosenny wieczór. - podkreśla Cezary Ziółek, Dyrektor Marketingu firmy Kratki.pl.

Weź udział w konkursie. Przewodnik "krok po kroku"

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zakup urządzenia kominkowego marki Kratki w 2020 r. w dowolnym punkcie handlowym oferującym produkty firmy (lista punktów dostępna jest na stronie www.kratki.com). Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie "Eco Kratki" powinny zarejestrować się na stronie https://konkurs.kratki.com/ do 31 grudnia 2020 r.

Kolejnym krokiem jest wykonanie fotografii własnego wnętrza z produktem marki Kratki w roli głównej. Zdjęcia biorące udział w konkursie powinny prezentować pomieszczenie, w którym zainstalowane zostało urządzenie, a głównym kryterium wyboru zwycięskiego zgłoszenia będzie atrakcyjność całej aranżacji.

Zgłoszone zdjęcia prezentowane będą na stronie www.kratki.com w zakładce konkurs. Dwadzieścia najwyżej ocenionych przez internautów prac przejdzie do drugiego etapu konkursu, w którym zostaną one poddane ocenie profesjonalnego jury złożonego z przedstawicieli mediów wnętrzarskich.

Wyboru najpiękniejszej aranżacji kominkowej dokonają Anna Grużewska /redaktor naczelna magazynu "Czas na Wnętrze", Iwona Ławecka-Marczewska /redaktor naczelna magazynu "Dobre Wnętrze"/, Agnieszka Gruszczyńska-Hyc /redaktor naczelna magazynu "M jak Mieszkanie" i serwisu Urzadzamy.pl/, Katarzyna Księżopolska /redaktor naczelna portalu MAGAZIF.com/, Maja Semczyszyn /Home Staging Expert/. Zwycięzca konkursu ogłoszony zostanie 20 stycznia 2021 r.

Oprócz nagrody rzeczowej dla zwycięzcy organizator przewidział także voucher o wartości 100 000 zł dla partnera handlowego firmy, u którego zwycięzca konkursu fotograficznego "Eco Kratki" dokonał zakupu urządzenia.

Konkurs "Eco Kratki" patronatem objęły najważniejsze magazyny, portale budowlane i wnętrzarskie, w tym m.in. Dobre Wnętrze, M jak Mieszkanie, Czas na Wnętrze, Ładny Dom, Cztery Kąty, Budujemy Dom, Urzadzamy.pl, Dobrzemieszkaj.pl, Ladnydom.pl, MAGAZIF.com, Ekspertbudowlany.pl, Budujemydom.pl, Czasnawnetrze.pl.

Szczegóły konkursu wraz z regulaminem znajdują się na stronie Kratki.com.

Firma powiązana:
Kratki.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak palić w kominku, kozie grzewczej, piecu? Palenie od góry
Jak palić w kominku, kozie grzewczej, piecu? Palenie od góry
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje