Bezpieczne zamawianie stolarki w czasie epidemii

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Bezpieczne zamawianie stolarki w czasie epidemii

Budowa to dla wielu osób jedna z najważniejszych inwestycji w życiu. Czas, kiedy stajemy w obliczu wielu decyzji - zaczynając od selekcji działek, projektów, ekip budowlanych, realizujących poszczególne etapy, na komponentach kończąc.

aktualizacja: 2020-05-12 10:06:38

Nowoczesny inwestor szuka rozwiązań, które zagwarantują mu spokój, zwłaszcza teraz, kiedy sytuacja związana z epidemią koronawirusa nadszarpnęła poczucie bezpieczeństwa naszych najbliższych.

Co zrobić, by ukończyć swoją budowę i zachować wszystkie środki ostrożności? Komplet stolarki otworowej do domu od jednego producenta to najlepsze rozwiązanie. Jak zamawiać stolarkę z własnego domu?

Zobacz, jak łatwo można to zrobić w salonie KRISHOME:

1. Rozmowa telefoniczna

Podczas rozmowy warto szczegółowo przedstawić doradcy techniczno-handlowemu naszą inwestycję. Szczegółowe informacje pomogą wyselekcjonować produkty, które w pełni sprostają wymaganiom.

2. Wideorozmowa lub wizyta w salonie

Po wstępnym zapoznaniu się z ofertą, warto umówić się na rozmowę wideo z przedstawicielem salonu. Pozwoli to z ekranu telefonu zobaczyć różne, rekomendowane naszym potrzebom, rozwiązania, a także zadać dodatkowe pytania. Oczywiście istnieje też możliwość wizyty w salonie. Sieć KRISHOME w trosce o bezpieczeństwo inwestorów wdrożyła wszelkie środki ostrożności. Umówione spotkanie odbędzie się o ustalonej godzinie, w tym czasie w salonie nie będzie innych klientów.

3. Wycena i umowa online

Spersonalizowaną ofertę klient może otrzymać na skrzynkę mailową. Jeśli warunki odpowiadają, umawiany jest termin pomiarów na budowie. Po ich dokonaniu następuje ostatni krok - ostateczna wycena i podpisanie umowy. W obecnej sytuacji istnieje możliwość podpisania umowy online, o szczegółach informują doradcy techniczno-handlowi.

Radosław Gibki
Dyrektor Sprzedaży Krajowej KRISPOL

Dodaj komentarz

time image
time image
Korzystanie z separatora Festool CT CT-VA-20
Korzystanie z separatora Festool CT CT-VA-20
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje