Bezpieczne zamawianie stolarki w czasie epidemii

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Bezpieczne zamawianie stolarki w czasie epidemii

Budowa to dla wielu osób jedna z najważniejszych inwestycji w życiu. Czas, kiedy stajemy w obliczu wielu decyzji - zaczynając od selekcji działek, projektów, ekip budowlanych, realizujących poszczególne etapy, na komponentach kończąc.

aktualizacja: 2020-05-12 10:06:38

Nowoczesny inwestor szuka rozwiązań, które zagwarantują mu spokój, zwłaszcza teraz, kiedy sytuacja związana z epidemią koronawirusa nadszarpnęła poczucie bezpieczeństwa naszych najbliższych.

Co zrobić, by ukończyć swoją budowę i zachować wszystkie środki ostrożności? Komplet stolarki otworowej do domu od jednego producenta to najlepsze rozwiązanie. Jak zamawiać stolarkę z własnego domu?

Zobacz, jak łatwo można to zrobić w salonie KRISHOME:

1. Rozmowa telefoniczna

Podczas rozmowy warto szczegółowo przedstawić doradcy techniczno-handlowemu naszą inwestycję. Szczegółowe informacje pomogą wyselekcjonować produkty, które w pełni sprostają wymaganiom.

2. Wideorozmowa lub wizyta w salonie

Po wstępnym zapoznaniu się z ofertą, warto umówić się na rozmowę wideo z przedstawicielem salonu. Pozwoli to z ekranu telefonu zobaczyć różne, rekomendowane naszym potrzebom, rozwiązania, a także zadać dodatkowe pytania. Oczywiście istnieje też możliwość wizyty w salonie. Sieć KRISHOME w trosce o bezpieczeństwo inwestorów wdrożyła wszelkie środki ostrożności. Umówione spotkanie odbędzie się o ustalonej godzinie, w tym czasie w salonie nie będzie innych klientów.

3. Wycena i umowa online

Spersonalizowaną ofertę klient może otrzymać na skrzynkę mailową. Jeśli warunki odpowiadają, umawiany jest termin pomiarów na budowie. Po ich dokonaniu następuje ostatni krok - ostateczna wycena i podpisanie umowy. W obecnej sytuacji istnieje możliwość podpisania umowy online, o szczegółach informują doradcy techniczno-handlowi.

Radosław Gibki
Dyrektor Sprzedaży Krajowej KRISPOL

Dodaj komentarz

time image
time image
Korzystanie z separatora Festool CT CT-VA-20
Korzystanie z separatora Festool CT CT-VA-20
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje