fischer nagrodzony prestiżowym tytułem Top Innovator

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
fischer nagrodzony prestiżowym tytułem Top Innovator

fischer wiedzie prym wśród firm innowacyjnych sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) w Niemczech. Konsekwentne realizowanie tej polityki, zaowocowało przyznaniem tytułu "Top 100". To najważniejsza nagroda dla innowacyjnych MŚP w Niemczech. fischer uplasował się przede wszystkim w pierwszej 100 ze względu na doskonałą ocenę w kategoriach "Dojrzały Management sprzyjający innowacjom", "klimat przyjazny innowacjom" i "innowacje zakończone sukcesem".

aktualizacja: 2019-08-14 09:40:26

Jestem bardzo zadowolony z przyznania nam nagrody TOP 100. Podkreśla to fakt, że nasza firma należy do czołówki MŚP w Niemczech pod względem produktów, usług, innowacji procesowych i kultury korporacyjnej - mówi prof. Klaus Fischer. Przede wszystkim traktuje tę nagrodę jako docenienie pracy całego zespołu, tworzącego na co dzień środowisko przyjazne dla innowacji.

Nagroda została przyznana podczas VI szczytu MŚP we Frankfurcie nad Menem, w Niemczech. Marc-Sven Mengis, dyrektor generalny fischer i Michael Geiszbühl, dyrektor zarządzający ds. Sprzedaży i marketingu fischer, odebrali nagrodę z rąk Ranga Yogeshwar, mentora i dziennikarza naukowego TOP 100, a także od głównego prezesa rady naukowej komitetu, prof. Nikolausa Franke.

Wyróżnienie TOP 100 przyznawane jest od 1993 r. Jest to jedyny konkurs honorujący zarządzanie innowacjami w produkcji oraz w świadczeniu usług przez firmy na jednakowym poziomie. Prezes rady komitetu prof. Franke i jego zespół z Instytutu Przedsiębiorczości i Innowacji na Wiedeńskim Uniwersytecie Ekonomii i Biznesu, określają wyniki na podstawie około 120 kryteriów.

Z jednej strony badamy wdrożone i udane innowacje, z drugiej zaś strony patrzymy na organizację zarządzania innowacjami, która jest nawet ważniejsza. Stopień profesjonalizmu w zarządzaniu innowacjami pozwala nam ocenić przyszły potencjał innowacji  - mówi prof. Franke w odniesieniu do metodologii.

Ranga Yogeshwar, mentor TOP 100, uważa, że firma jest gotowa na wkroczenie w przyszłość, gdy efektywnie zarządza ciągłą zmianą. Potrzebujemy nowej, wszechstronnej kultury organizacji, która wywodzi się ze stabilności przedsiębiorstwa i samodzielnie wytwarza zmianę, zamiast stagnacji, a tym samym braku dalszego rozwoju.

Grupa fischer traktuje nagrodę TOP 100 jako zachętę do ciągłego doskonalenia wszystkich procesów. Zamierzamy dokładnie przeanalizować i podsumować nasze innowacje i zastosować je w celu dalszego rozwoju naszej działalności - podkreśla prof. Fischer. Generuje to nowe pomysły i rozwiązania, które możemy wdrożyć z korzyścią dla naszych klientów.

Na zdjęciu: Marc-Sven Mengis (dyrektor generalny fischer Group of Companies), Ranga Yogeshwar (dziennikarz naukowy) i Michael Geiszbühl (dyrektor zarządzający ds. Systemów sprzedaży i marketingu) podczas ceremonii wręczenia nagród TOP 100.

Zdjęcie: KD Busch / compamedia.

Więcej informacji: www.top100.de

Firma powiązana:
fischer Polska

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Korzystanie z separatora Festool CT CT-VA-20
Korzystanie z separatora Festool CT CT-VA-20
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny