Nowa oferta narzędzi akumulatorowych GREENWORKS

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Nowa oferta narzędzi akumulatorowych GREENWORKS

Tej wiosny nadchodzi prawdziwa rewolucja narzędziowa. Marka GREENWORKS, która cieszy się ogromną popularnością w Polsce za sprawą innowacyjnych elektronarzędzi ogrodowych, rozszerza swoją ofertę o elektronarzędzia akumulatorowe do warsztatu.

aktualizacja: 2022-03-22 06:30:26

Do portfolio produktów GREENWORKS wchodzą wysokiej klasy narzędzia akumulatorowe takie jak: klucz udarowy, piła tarczowa, wyrzynarka, szlifierka kątowa 125 mm, wiertarko-wkrętarka oraz wiertarka udarowa. Wszystkie zasilane są akumulatorem o mocy 24 V i wyróżniają się niezawodnym silnikiem bezszczotkowym, który wytrzymuje 40% dłużej niż jego szczotkowy odpowiednik. Brak tarcia szczotki nie tylko sprawia, że moc narzędzi jest zwiększona, ale również zmniejsza wibracje, co znacznie wpływa na komfort pracy.

Marka GREENWORKS dotarła do Polski zza oceanu dzięki jedynemu dystrybutorowi w Polsce - firmie Lange Łukaszuk. W Stanach Zjednoczonych zajmuje czołową pozycję w sprzedaży narzędzi akumulatorowych, oferując najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku, a teraz szturmem zdobywa europejski rynek.

Jeden akumulator i tak wiele możliwości! Można wykorzystać go do wielu narzędzi - zarówno tych do warsztatu, jak i ogrodu - i pracować tam, gdzie chcemy, z największą efektywnością, bez ograniczającego kabla.

www.greenworkspolska.pl

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość Luk

22 Mar 2022, 22:05

Mam kosiarkę i podkaszarkę 40V z Greenworksa i jestem bardzo zadowolony. Ciekawe jak sprawdzają się te narzędzia warsztatowe.

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Korzystanie z separatora Festool CT CT-VA-20
Korzystanie z separatora Festool CT CT-VA-20
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!