Wirquin - gama innowacyjnych odpływów do brodzika

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Wirquin - gama innowacyjnych odpływów do brodzika

Ekspert w dziedzinie urządzeń sanitarnych i innowacyjnych rozwiązań dla urządzeń sanitarnych, francuska firma Wirquin, proponuje swoim klientom kompletną gamę syfonów prysznicowych. Każdy produkt w asortymencie Wirquin jest opracowywany w odpowiedzi na potrzeby klienta. Celem Wirquin jest optymalizacja codziennego życia poprzez zapewnienie łatwego dostępu do komfortu i higieny. Dla firmy bardzo ważne jest również oferowanie inteligentnych i zrównoważonych rozwiązań zapewniających lepsze życie i minimalizujących wpływ każdego z nich na środowisko. W tym kontekście Wirquin rozwija swoją gamę syfonów prysznicowych: SLIM+, James, Tourbillon, TWISTO, QUICK-CLAC.

aktualizacja: 2022-11-22 10:49:40

Najnowszą innowacją uzupełniającą gamę w Wirquin jest SLIM+. Opatentowany, wyjątkowo płaski odpływ prysznicowy. W nowym wymiarze nowa generacja SLIM+ to wyjątkowo kompaktowy odpływ prysznicowy: tylko 40 mm wysokości pod brodzikiem, który umożliwia instalację pod płaskim brodzikiem prysznicowym. Odpływ SLIM+ można regulować w zakresie 2° nachylenia dla optymalnego przepływu (32 l/min).

SLIM+ to innowacyjne, higieniczne rozwiązanie. Nowa generacja membran, w 100% zapewnia uszczelnienie przed przedostawaniem się nieprzyjemnych zapachów. Innowacyjna konstrukcja nowej membrany, brak tradycyjnego zasyfonowania nie powoduje hałasu w instalacji, tworzy naturalną wentylację w kanalizacji. Aby dostosować linie SLIM+ do wszystkich konfiguracji pryszniców, produkt ten będzie dostępny w różnych opcjach: pokrywa ABS, pokrywa metalowa szczotkowana, kratka metalowa szczotkowana płaska, bez kratki oraz w wersji czarnej.

Odpływ do brodzika SLIM+
Odpływ do brodzika SLIM+
Obejrzyj film prezentujący Odpływ brodzikowy SLIM+

Ten innowacyjny produkt nie jest jedynym w asortymencie Wirquin:

Odpływ brodzikowy SLIM. Cechuje go bardzo niska wysokość zaledwie 40 mm, przepływ to 24L/min. Dostępny jest w dwóch wariantach zasyfonowania: suchym (sylikonową membraną) oraz z mokrym (zasyfonowanie tradycyjne). Duży grzybek będzie się bardzo dobrze prezentował w naszym prysznicu. Dostępny jest w kolorach chromowanym oraz czarnym matowym. Odpływ brodzikowy SLIM jest idealnym wyborem dla profesjonalistów i majsterkowiczów pod względem wydajności, szybkości montażu i wzornictwa. Dziś SLIM jest obecny na 1 z 3 placów budowy w sektorze mieszkaniowym we Francji. Odpływ brodzikowy SLIM stał się z biegiem lat jednym z najbardziej popularnych produktów marki Wirquin na rynku.

Odpływ brodzikowy SLIM

JAMES to odpływ prysznicowy przeznaczony do wyposażenia brodzików o otworach ø50 mm i ø90 mm, jest dostępny z różnymi średnicami wylotu ø40, ø50, dodatkowo występuje również w wersji z redukcją kolanową 40/50 mm. Wykończenie korka to grzybki z chromowanego ABS o różnych wzorach. Odpływ prysznicowy posiada wielokierunkowy odpływ regulowany w zakresie 360° co znacznie ułatwia jego montaż. Syfon prysznicowy James jest dostarczany z kluczem ułatwiającym instalację i wyposażony w wyjmowany filtr do włosów.

Odpływ prysznicowy JAMES

Aby uzupełnić gamę i zaspokoić wszystkie potrzeby rynku, kolejnym produktem jest Tourbillon: łatwy w czyszczeniu odpływ prysznicowy. TOURBILLON to odpływ prysznicowy przeznaczony do wyposażenia brodzików o otworach ø50mm i ø90mm. Ten produkt oferuje natężenie przepływu 22l/min dla średnicy 50mm oraz 29l/min dla średnicy 90 mm. TOURBILLON jest dostępny z różnymi średnicami wylotu ø40, ø50, dodatkowo występuje również w wersji z redukcją kolanową 40/50 mm. Wykończenie to grzybki z chromowanego ABS o różnych kształtach. Ponieważ jest to produkt klasyczny i prosty w obsłudze, daje pewność montażu: gruba podkładka, duży zakres mocowania, który umożliwia montaż na grubym i cienkim brodziku.

Zrównoważony rozwój to ważny temat dla Wirquin, dlatego ten produkt jest wykonany z regenerowanego ABS. Produkt zawiera również klucz, który może być używany jako narzędzie do wkręcania korpusu do brodzika.

Odpływ prysznicowy Tourbillon

TWISTO - duży syfon do brodzika z chromowanym grzybkiem. To rozwiązanie będzie dobre przede wszystkim do wysokich brodzików ze względu na jego wysokość 90mm. Syfon TWISTO posiada bardzo szybki przepływ 32l/min. Dzięki swojej budowie uzyskujemy efekt samooczyszczenia się syfonu.

TWISTO - duży syfon do brodzika z chromowanym grzybkiem
TWISTO - duży syfon do brodzika z chromowanym grzybkiem

QUICK-CLAC sprawdzi się w wysokich brodzikach. Syfon ten ma ultra szybki przepływ aż 62l/min. Ma "samoczyszczący odpływ", a dokładnie specjalną budowę odpływu - dzięki gładkiemu wnętrzu wyeliminowano ryzyko osadzania się zanieczyszczeń (np. włosów, mydła, piasku). Dodatkowo gładka budowa odpływu pozwala uzyskać bardzo szybki przepływ co wspomaga usuwanie niewielkich zabrudzeń podczas każdego przepływu wody użytkowej.

Syfon QUICK-CLAC
Syfon QUICK-CLAC

Dzięki innowacyjnym i jakościowym rozwiązaniom odpowiednim dla wszystkich konfiguracji pryszniców Wirquin zapewnia swoją pozycję na rynku sanitarnym i chce powiększać swoją działalność poza granice Francji.

Dystrybutorem marki Wirquin w Polsce jest TYCNER SP. Z O.O.
tycner.com.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania