Zorganizuj domową spiżarnię

Wysokie szafy i słupki to dobre rozwiązanie nie tylko w sypialni czy garderobie, ale również w… kuchni. Duże i pakowne, pozwolą schować wszystkie kuchenne naczynia, akcesoria i zapasy, a do tego, umiejętnie zaaranżowane np. obok lodówki - świetnie wyglądają. Tylko jak zmienić je w funkcjonalne spiżarnie. I jak zaprowadzić w nich ład?

Można - dla przykładu - wyposażyć je w systemy wysuwne. Sprawdzą się Cargo Midi i Cargo Maxi marki REJS, czyli zestawy koszy zawieszonych na stabilnych stelażach. Wytrzymałe systemy jezdne gwarantują komfort wysuwania i wsuwania (a w niektórych modelach również obracania) wszystkich koszy naraz. I to nawet w przypadku w pełni obciążonego systemu (maksymalny udźwig Cargo Maxi wynosi aż 90 kg). Dzięki temu, możemy w nim przechowywać nawet ciężkie produkty jak cukier czy mąka.

Cargo REJS dostępne są w kilku szerokościach. Wybrać możemy kosze z dnem drucianym, w których warto przechowywać produkty wymagające cyrkulacji powietrza, lub z dnem pełnym wykonanym z tworzywa z powierzchnią redukującą poślizg lub z płyty meblowej. Wysokość półek możemy regulować sami. Atrakcyjną opcją jest również możliwość zamontowania elektrycznego systemu wspomagania otwierania. Dzięki niemu wystarczy lekkie dotknięcie palcem, by cargo bezszelestnie wysunęło się z szafki.

Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje