Wiosenna metamorfoza okna - jak wybrać idealną roletę rzymską?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Wiosenna metamorfoza okna - jak wybrać idealną roletę rzymską?

Pierwsze promienie słońca nieśmiało prześwitujące zza chmur i zaglądające do naszych wnętrz to sygnał, że zbliża się upragniona wiosna. Przywitajmy ją z radością, dekorując nasze okna, przywołując atmosferę ożywienia i oczekiwania na nowe.

aktualizacja: 2023-03-17 09:44:05

Czas na celebrację nadejścia długo wyczekiwanej wiosny! Zastanawiasz się, jak sprawić, aby Twoje okna nabrały radosnego wyrazu? Oto kilka sprawdzonych wskazówek, aby wiosenna metamorfoza okna zagościła w Twoim wnętrzu już teraz - mówi Renata Mikuś, stylistyka marki Dekoria.

Wzory pełne wiosny

Dekoracja okna na wiosnę powinna być przede wszystkim jasna i lekka. Mile widziane są wszelkie tkaniny w kwiatowe i florystyczne motywy oraz ożywcze barwy, które dodadzą energii w oczekiwaniu na słoneczne, ciepłe dni - radzi stylistka. Sprawdzą się także wzory pełne motyli czy ptaków, a nawet geometrycznych kształtów. Ich uniwersalny charakter sprawia, że idealnie nadają się jako tkaniny na rolety rzymskie czy zasłony.

Sposób na piękne okna

Niezawodnym sposobem na zmianę wyglądu okien będą rolety rzymskie. Taki wybór zapewni w pomieszczeniu odpowiednią ilość naturalnego światła, co bardzo szybko wpłynie pozytywnie na nastrój domowników. Rolety rzymskie są niezwykle praktyczne, a dzięki szerokiej gamie wzorów i kolorów tkanin do wyboru doskonale prezentują się w każdym wnętrzu. Z łatwością możemy dopasować je zarówno do nowoczesnych jak i tradycyjnych aranżacji. Jak zatem wybrać idealną roletę rzymską do naszego pomieszczenia? Nic prostszego! Pierwszym krokiem do skonfigurowania wymarzonej rolety jest wybór modelu - kontynuuje stylistka.

Roleta rzymska niejedno ma imię

W Dekorii do wyboru mamy cały wachlarz możliwości: od klasycznej propozycji rolety rzymskiej bez dolnej falbany, po zawieszaną na karnisz za pomocą szelek, czy podwójną roletę dzień-noc, wykonaną z dwóch rodzajów tkanin do wyboru i optymalizującej wpadnie światła słonecznego do pomieszczenia - dodaje.

Rolety rzymskie marki Dekoria są szyte na wymiar, dzięki czemu sprawdzą się na każdym oknie. Bogaty wybór sposobów montażu pozwoli stworzyć produkt idealnie dopasowany do Twojego wnętrza. Decydując o zakupie rolety rzymskiej, zweryfikuj, który sposób będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni i wybierz opcję montażu do ściany, sufitu czy ramy okna, bezinwazyjny czy do zawieszenia na karnisz.

Szybka wiosenna metamorfoza

W ofercie Dekorii znajdziesz rolety rzymskie szyte na miarę. Jeśli nie masz doświadczenia w wymiarowaniu okien, a wiosenna metamorfoza okna to Twoje marzenie - nie rezygnuj! Na stronie dekoria.pl znajdziesz konfigurator rolet rzymskich szytych na wymiar, dzięki któremu w prosty i szybki sposób wybierzesz i spersonalizujesz dekoracje okna, dopasowując wymiary, tkaninę, rodzaj rolety i sposób jej montażu do swoich potrzeb - podkreśla dekoratorka.

Ponadto oferujemy bezpłatne konsultacje z naszymi ekspertami, którzy zawsze chętnie pomogą w wymierzeniu i wyborze rolety, a dla zabieganych proponujemy wykonanie pomiaru i montażu u klienta na teranie Warszawy, Wrocławia, Świdnicy i okolic oraz darmowy plan metamorfozy, i to nie tylko na wiosnę!

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image