LEGRABOX - szuflady na płyty winylowe

Miłośnicy płyt winylowych nierzadko mają problem z przechowywaniem swojej kolekcji - nie wszystkie szafki i szuflady są dopasowane do rozmiaru płyt gramofonowych. Rozwiązaniem tego problemu jest wybranie szuflad LEGRABOX, które pomieszczą setki albumów.

LEGRABOX - szuflady na płyty winylowe
BLUM POLSKA Innowacyjne systemy zawiasów, szuflad oraz podnośników do frontów górnych z dożywotnią gwarancją
www.blum.com
BLUM POLSKA Innowacyjne systemy zawiasów, szuflad oraz podnośników do frontów górnych z dożywotnią gwarancją
Dane kontaktowe:
61 895 19 00
Poznańska 16, 62-020 Jasin k/Swarzędza

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

LEGRABOX - szuflady dopasowane do płyt winylowych

Szwed Pär ma 44 lata i od zawsze był miłośnikiem płyt winylowych. Sam przyznaje, że pomieszczenie 450 albumów to prawdziwe wyzwanie. Po przeprowadzce z domu do nowego mieszkania rodzina Pära miała mniejszą przestrzeń do dyspozycji, a samym Pär miał mniej miejsca na swoje hobby. Pär wykorzystał okazję i zlecił wykonanie indywidualnego rozwiązania.

Wzorem była dla mnie szafa na zapasy w kuchni. Ma ona sporo pojedynczych szuflad i dzięki temu jest super przejrzysta. Z drzwi zrezygnowałem, żeby lepiej wyeksponować płyty".Przekazałem wszystkie moje oczekiwania stolarzowi, a on przemyślał, jak to wszystko rozwiązać i optymalnie zintegrować w naszym salonie, dopasowując do stylistyki mebli. Dzięki możliwości indywidualnego dopasowania wymiarów szafki stolarz mógł dobrać odpowiednią wielkość i tak zaprojektować szafkę na płyty, żeby mogła stanąć w bezpośredniej bliskości adaptera i harmonijnie komponowała się z salonem - opowiada Szwed

Płyty winylowe w szufladzie LEGRABOX pure
Płyty winylowe w szufladzie LEGRABOX pure fot. BLUM

Sześć pojedynczo wysuwalnych szuflad Blum – w wersji LEGRABOX pure w kolorze jedwabiście białym – zamontowanych w jednej szafce było doskonałą odpowiedzią na potrzeby Pära. Indywidualna szafka na płyty winylowe była szybko gotowa i Pär jest bardzo zadowolony.

Teraz mam szybki dostęp do płyt i mogę wdrożyć swój indywidualny system sortowania. W przeciwieństwie do innych kolekcjonerów nie układam płyt w kolejności alfabetycznej - czasem sortuje je według zespołu, czasami po tytułach lub tematach - zdradza ojciec dwójki dzieci.

Szuflada wewnętrzna LEGRABOX doskonale pasuje do designu szafki na płyty. Podobnie jak w przypadku jej pierwowzoru, szafy cargo SPACE TOWER w kuchni, Pär tylko wysuwa szufladę i już ma dostęp do jej wnętrza ze wszystkich stron bez konieczności schylania się czy wytężonego szukania. Ponadto tę praktyczną szafkę można dopasować podczas planowania elastycznie na wysokość, szerokość i głębokość do przechowywanych przedmiotów.

źródło i zdjęcia: BLUM Polska