Szafa cargo SPACE TOWER firmy Blum

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Szafa cargo SPACE TOWER firmy Blum

Szafa na zapasy to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej kuchni. W praktycznym rozwiązaniu SPACE TOWER firmy Blum, produkty są przejrzyście uporządkowane i łatwo dostępne, ponieważ znajdują się w osobno wysuwanych szufladach.

aktualizacja: 2019-04-19 10:31:14

Nowoczesne cargo - SPACE TOWER

To nowoczesna wysoka szafa na zapasy z pięcioma osobno wysuwanymi szufladami wewnętrznymi LEGRABOX lub TANDEMBOX. Oto jej główne zalety:

  • Pojemność:

W zależności od potrzeb - cargo SPACE TOWER może być wąską lub bardzo szeroką szafą na zapasy. Jej pojemność odróżnia ją od innych rozwiązań typy Cargo. Każda z pięciu szuflad wytrzyma obciążenie nawet do 70 kg.

  • Łatwy dostęp:

Pojedynczo wysuwane szuflady zapewniają dobry dostęp do zawartości - z każdej strony, a dodatkowo gwarantują bardzo łatwe użytkowanie. Nie trzeba już wysuwać za każdym razem całej zawartości szafy, jak to jest w przypadku tradycyjnych rozwiązań typu cargo. Każdą z szuflad otwiera się osobno, płynnie i lekko, a zamyka się delikatnie i cicho. Wszystko to za sprawą systemu cichego domykania BLUMOTION.

  • Wygoda użytkowania:

Pełne dna szuflad chronią przed przesypywaniem produktów z ewentualnie uszkodzonego opakowania. Wysokie szuflady wewnętrzne w cargo SPACE TOWER zapewniają większą pojemność i umożliwiają zastosowanie organizacji wewnętrznej AMBIA-LINE lub ORGA-LINE. To właśnie dzięki organizacji wewnętrznej w każdej szufladzie zawsze panuje porządek, wszystkie produkty znajdują się na swoim miejscu i nie przesuwają się podczas otwierania i zamykania.

Nowoczesne cargo - SPACE TOWER

Więcej praktycznych pomysłów na praktyczną kuchnię na www.blum.pl/inspiracje

Firma powiązana:
BLUM POLSKA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny