Szafa cargo SPACE TOWER firmy Blum

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Szafa cargo SPACE TOWER firmy Blum

Szafa na zapasy to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej kuchni. W praktycznym rozwiązaniu SPACE TOWER firmy Blum, produkty są przejrzyście uporządkowane i łatwo dostępne, ponieważ znajdują się w osobno wysuwanych szufladach.

aktualizacja: 2019-04-19 10:31:14

Nowoczesne cargo - SPACE TOWER

To nowoczesna wysoka szafa na zapasy z pięcioma osobno wysuwanymi szufladami wewnętrznymi LEGRABOX lub TANDEMBOX. Oto jej główne zalety:

  • Pojemność:

W zależności od potrzeb - cargo SPACE TOWER może być wąską lub bardzo szeroką szafą na zapasy. Jej pojemność odróżnia ją od innych rozwiązań typy Cargo. Każda z pięciu szuflad wytrzyma obciążenie nawet do 70 kg.

  • Łatwy dostęp:

Pojedynczo wysuwane szuflady zapewniają dobry dostęp do zawartości - z każdej strony, a dodatkowo gwarantują bardzo łatwe użytkowanie. Nie trzeba już wysuwać za każdym razem całej zawartości szafy, jak to jest w przypadku tradycyjnych rozwiązań typu cargo. Każdą z szuflad otwiera się osobno, płynnie i lekko, a zamyka się delikatnie i cicho. Wszystko to za sprawą systemu cichego domykania BLUMOTION.

  • Wygoda użytkowania:

Pełne dna szuflad chronią przed przesypywaniem produktów z ewentualnie uszkodzonego opakowania. Wysokie szuflady wewnętrzne w cargo SPACE TOWER zapewniają większą pojemność i umożliwiają zastosowanie organizacji wewnętrznej AMBIA-LINE lub ORGA-LINE. To właśnie dzięki organizacji wewnętrznej w każdej szufladzie zawsze panuje porządek, wszystkie produkty znajdują się na swoim miejscu i nie przesuwają się podczas otwierania i zamykania.

Nowoczesne cargo - SPACE TOWER

Więcej praktycznych pomysłów na praktyczną kuchnię na www.blum.pl/inspiracje

Firma powiązana:
BLUM POLSKA

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje