REJS zaprasza na Warsaw Home 2021

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
REJS zaprasza na Warsaw Home 2021

Już 27 października w podwarszawskim Nadarzynie ruszają jedne z największych targów branży meblowej i wykończenia wnętrz w Polsce. Wśród wystawców Warsaw Home 2021 nie zabraknie firmy REJS.

aktualizacja: 2021-10-19 05:38:11

W dniach 27-30 października 2021 REJS będzie czekał na Państwa na stoisku D2.08!

Po wielomiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią, firma REJS do zbliżających się targów Warsaw Home przygotowuje się wyjątkowo starannie. Tym bardziej, że w Nadarzynie zamierza zaprezentować nie tylko pojedyncze nowości, ale całą nową linię produktową!

Maxima Puro, bo o niej mowa, to zupełnie świeży wariant naszych najpopularniejszych akcesoriów meblowych, a także zupełnie nowe rozwiązania funkcjonalne, ubrane w atrakcyjną stylistykę glamour. Oprócz niej na ekspozycji firmy REJS będzie można zobaczyć nowe wydania systemów organizacji, szuflady w nowych kolorach i szereg akcesoriów przydatnych m.in. w łazienkach, garderobach i pomieszczeniach gospodarczych. Nie zabraknie też materiałów do produkcji mebli zebranych pod szyldem marki Dekores.

Ale na premierach produktowych nie zamierza poprzestawać. Podczas Warsaw Home zaprezentowany będzie również nowy katalog produktowy, w którym szczegółowo przedstawiono cały asortyment marki i możliwości jakie oferują poszczególne produkty.

- Z kolei dla poszukiwaczy najnowszych trendów wzorniczych przygotowaliśmy "Trend Book" - wyjątkową publikację, w której przedstawiamy nowinki ze świata designu. Mamy nadzieję, że będzie on przydatnym zbiorem inspiracji i porad, które pomogą w aranżacji wnętrz i tworzeniu meblowej zabudowy - wyjaśnia Joanna Posadzy, dyrektor marketingu marki REJS.

Co jeszcze czeka na Państwa na ekspozycji nr D2.08? O tym przekonacie się już na miejscu!

Firma powiązana:
REJS Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak zaplanować wygodną szafę?
Jak zaplanować wygodną szafę?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje