Nowość! Lampy Ogrodzeniowe firmy Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Nowość! Lampy Ogrodzeniowe firmy Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe

Oświetlenie zewnętrzne stanowi niezbędny element zwiększający poczucie bezpieczeństwa i funkcjonalność każdej posesji. Kierując się tą zasadą firma Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe jako pierwsza wprowadziła na rynek oprawy LED w czterech rozmiarach przeznaczone do instalacji w słupach ogrodzeniowych. Ten innowacyjny produkt pozwala na oświetlenie strefy podjazdu do budynku lub strefy parkingowej bez potrzeby montowania dodatkowych lamp. A to nie jedyna jego zaleta...

aktualizacja: 2019-12-19 11:58:45

Innowacyjny pomysł

Polski producent systemów ogrodzeniowych z Trzebnicy koło Wrocławia jest jednym z czołowych producentów nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych. Stale też poszerza swoją ofertę o kolejne propozycje. W katalogu firmy można znaleźć m.in. wysokiej jakości lampy ogrodowe czy wielofunkcyjny słupek Centerbox. Jednak lampy stanowiące integralny element ogrodzenia to autorski pomysł prezesa Mariana Przybylskiego i jego zespołu.

- Odwoziłem kiedyś znajomego, który ma dom pod lasem - opowiada właściciel firmy. - Było już ciemno i nie mogliśmy trafić. Pomyślałem: w jakich miejscach ludzie zwykle budują domy? Najczęściej pod miastem, gdzie początkowo nie dociera infrastruktura miejska. Nie ma dróg, ani latarni. Tak narodziła się idea lamp ogrodzeniowych.

Lampy ogrodzeniowe Plast-Met

Lampy ogrodzeniowe - pomagają i zdobią

Lampy zostały od podstaw stworzone i przetestowane w dziale projektowym Plast-Met. Projekt zakładał połączenie funkcji użytkowych i dekoracyjnych. Do tych pierwszych zaliczyć można doświetlenie posesji białym, neutralnym światłem, pełnienie funkcji ostrzegawczych (wtedy barwa zmienia się na pomarańczową a światło miga) oraz regulację natężenia światła. Jeżeli natomiast chodzi o dekoracyjność to lampy ogrodzeniowe cechują się minimalistycznym, dyskretnym designem, który idealnie dopasowuje się do każdej przydomowej aranżacji. Nadają posesji prestiżowy, nowoczesny wizerunek.

Lampa ogrodzeniowa Plast-Met

Lampy ogrodzeniowe - różne wymiary, duże możliwości

Pierwsza powstała oprawa LED na słupy ogrodzeniowe o wymiarach 80x80 mm. Potem, śledząc najnowsze trendy i zmiany w światowym wzornictwie, firma zdecydowała się na poszerzenie oferty o kolejne wymiary słupków 100x100, 120x120 i 140x140 mm, tak żeby można je było montować z Nowoczesnymi Ogrodzeniami Frontowymi. Możliwość swobodnego doboru do słupów poszczególnych segmentów ogrodzenia pozwala dopasować jego wygląd do każdego architektonicznego stylu.

Oprawy mają stalowo-aluminiową konstrukcję, która zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Ich obudowa gwarantuje też szczelność na poziomie IP67, co oznacza całkowitą ochronę przed wnikaniem pyłu i zalaniem wodą. Dlatego lampom nie straszny jest deszcz, śnieg czy mróz. Zastosowane w nich rozwiązania techniczne i sterowanie są najnowocześniejsze na rynku. Wreszcie, co szczególnie istotne dla użytkowników, zapewniają one niski koszt użytkowania dzięki małemu poborowi energii. Lampy Ogrodzeniowe i ogrodzenia Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe dostępne są u autoryzowanych Partnerów firmy na terenie całego kraju.

Lampa ogrodzeniowa przy bramie wjazdowej Plast-Met

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak postawić ogrodzenie modułowe Joniec®?
Jak postawić ogrodzenie modułowe Joniec®?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje