Nowość! Lampy Ogrodzeniowe firmy Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Nowość! Lampy Ogrodzeniowe firmy Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe

Oświetlenie zewnętrzne stanowi niezbędny element zwiększający poczucie bezpieczeństwa i funkcjonalność każdej posesji. Kierując się tą zasadą firma Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe jako pierwsza wprowadziła na rynek oprawy LED w czterech rozmiarach przeznaczone do instalacji w słupach ogrodzeniowych. Ten innowacyjny produkt pozwala na oświetlenie strefy podjazdu do budynku lub strefy parkingowej bez potrzeby montowania dodatkowych lamp. A to nie jedyna jego zaleta...

aktualizacja: 2019-12-19 11:58:45

Innowacyjny pomysł

Polski producent systemów ogrodzeniowych z Trzebnicy koło Wrocławia jest jednym z czołowych producentów nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych. Stale też poszerza swoją ofertę o kolejne propozycje. W katalogu firmy można znaleźć m.in. wysokiej jakości lampy ogrodowe czy wielofunkcyjny słupek Centerbox. Jednak lampy stanowiące integralny element ogrodzenia to autorski pomysł prezesa Mariana Przybylskiego i jego zespołu.

- Odwoziłem kiedyś znajomego, który ma dom pod lasem - opowiada właściciel firmy. - Było już ciemno i nie mogliśmy trafić. Pomyślałem: w jakich miejscach ludzie zwykle budują domy? Najczęściej pod miastem, gdzie początkowo nie dociera infrastruktura miejska. Nie ma dróg, ani latarni. Tak narodziła się idea lamp ogrodzeniowych.

Lampy ogrodzeniowe Plast-Met

Lampy ogrodzeniowe - pomagają i zdobią

Lampy zostały od podstaw stworzone i przetestowane w dziale projektowym Plast-Met. Projekt zakładał połączenie funkcji użytkowych i dekoracyjnych. Do tych pierwszych zaliczyć można doświetlenie posesji białym, neutralnym światłem, pełnienie funkcji ostrzegawczych (wtedy barwa zmienia się na pomarańczową a światło miga) oraz regulację natężenia światła. Jeżeli natomiast chodzi o dekoracyjność to lampy ogrodzeniowe cechują się minimalistycznym, dyskretnym designem, który idealnie dopasowuje się do każdej przydomowej aranżacji. Nadają posesji prestiżowy, nowoczesny wizerunek.

Lampa ogrodzeniowa Plast-Met

Lampy ogrodzeniowe - różne wymiary, duże możliwości

Pierwsza powstała oprawa LED na słupy ogrodzeniowe o wymiarach 80x80 mm. Potem, śledząc najnowsze trendy i zmiany w światowym wzornictwie, firma zdecydowała się na poszerzenie oferty o kolejne wymiary słupków 100x100, 120x120 i 140x140 mm, tak żeby można je było montować z Nowoczesnymi Ogrodzeniami Frontowymi. Możliwość swobodnego doboru do słupów poszczególnych segmentów ogrodzenia pozwala dopasować jego wygląd do każdego architektonicznego stylu.

Oprawy mają stalowo-aluminiową konstrukcję, która zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Ich obudowa gwarantuje też szczelność na poziomie IP67, co oznacza całkowitą ochronę przed wnikaniem pyłu i zalaniem wodą. Dlatego lampom nie straszny jest deszcz, śnieg czy mróz. Zastosowane w nich rozwiązania techniczne i sterowanie są najnowocześniejsze na rynku. Wreszcie, co szczególnie istotne dla użytkowników, zapewniają one niski koszt użytkowania dzięki małemu poborowi energii. Lampy Ogrodzeniowe i ogrodzenia Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe dostępne są u autoryzowanych Partnerów firmy na terenie całego kraju.

Lampa ogrodzeniowa przy bramie wjazdowej Plast-Met

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak postawić ogrodzenie modułowe Joniec®?
Jak postawić ogrodzenie modułowe Joniec®?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny