Innowacyjne siłowniki ARTO PRO z oświetleniem LED

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Innowacyjne siłowniki ARTO PRO z oświetleniem LED

Siłowniki ARTO PRO to innowacyjne, samohamowne siłowniki z ramieniem łamanym, przeznaczone do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 2,3 m i ciężarze do 250 kg. Dzięki wbudowanemu oświetleniu LED zapewniają doskonałą widoczność podczas wjazdu na posesję w nocy oraz w trudnych warunkach atmosferycznych, tworząc jednocześnie efektowny element iluminacji świetlnej na posesji.

aktualizacja: 2024-05-29 06:49:56

Niewielkie wymiary obudowy umożliwiają montaż siłownika na wąskich i szerokich słupkach, a łamane ramię pozwala na instalację w miejscach, gdzie zawias skrzydła bramy znajduje się nawet 20 cm od krawędzi słupka. Idealnie nadaje się do bram skrzydłowych wykonanych z drewna oraz o ażurowej konstrukcji.

Siłowniki ARTO PRO charakteryzują się niezwykle cichą pracą, gwarantując wysoki komfort użytkowania. W przypadku braku zasilania można je łatwo wysprzęglić ręcznie za pomocą specjalnego uchwytu w pilocie AVAK. Możliwe jest także zastosowanie akumulatora do awaryjnego otwierania.

W standardowym wyposażeniu każdego zestawu znajdują się również regulowane fotokomórki, dwa piloty 4-kanałowe AVAK, interfejs KUBE do sterowania napędem za pomocą aplikacji.

www.avogroup.eu

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa drewnianego płotu, kolorowanie drewna
Budowa drewnianego płotu, kolorowanie drewna
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!