CEMEX Polska wystawcą na 8. Targach CSR

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
CEMEX Polska wystawcą na 8. Targach CSR

Największe w Polsce wydarzenie poświęcone odpowiedzialnemu biznesowi i zrównoważonemu rozwojowi odbędzie się w dniach 5-9 października 2020 roku. W tym roku Targi CSR odbędą się w nowej, innowacyjnej formule online. Jednym z wystawców 8. edycji wydarzenia jest CEMEX Polska - czołowy producent cementu, betonu i kruszyw.

aktualizacja: 2020-09-29 11:26:53

CEMEX Polska zaprasza swoich interesariuszy, partnerów społecznych, dziennikarzy oraz wszystkie osoby zainteresowane społeczną odpowiedzialnością firmy do wzięcia udziału w interaktywnym spotkaniu. Prezentacja obejmie Strategię Odpowiedzialnego Biznesu CEMEX oraz przykłady jej wdrożenia. Podczas Targów CSR Fundacja CEMEX "Budujemy Przyszłość" zaprezentuje swoją działalność oraz projekty zrealizowane dzięki przyznanym grantom.

Mimo nowej, wirtualnej formuły, możliwość dyskusji przy tzw. "Gorących Stolikach" pozostaje bez zmian. CEMEX zachęca do rozmowy i wymiany doświadczeń przy trzech stolikach tematycznych: "Fundacja CEMEX "Budujemy Przyszłość" - jak zostać partnerem Fundacji?", "Jak włączyć społeczności lokalne w działania na rzecz planety?" oraz "Jak zachęcić społeczności lokalne do współtworzenia projektów z zakresu zaangażowania społecznego?".

Stanowisko CEMEX będzie dostępne w dniach 5-9 października 2020 r., natomiast dyskusje przy "Gorących stolikach" odbędą się 5, 7 i 8 października 2020 r.

Działania społeczne CEMEX realizowane są zgodnie z Globalną Strategią Zaangażowania Społecznego CEMEX, która integruje działania z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju ze strategią biznesową firmy, mając na celu stworzenie lepszej przyszłości oraz poprawę jakości życia i dobrostanu interesariuszy firmy. CEMEX angażuje się społecznie w ramach czterech filarów inwestycji społecznych: edukacja i rozwijanie szans na zatrudnienie, zrównoważona i odporna infrastruktura oraz mobilność, innowacje społeczne i środowiskowe oraz przedsiębiorczość a także ochrona środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa.

"Środowisko! Biznesowe i naturalne" - 8. edycja Targów CSR

Targi CSR to największe wydarzenie CSR-owe w Polsce oraz uznane miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń dotyczących najlepszych praktyk, trendów oraz projektów w obszarze CSR i zrównoważonego rozwoju biznesu, instytucji i organizacji pozarządowych.

Tegoroczne Targi CSR, organizowane pod hasłem "Środowisko! Biznesowe i naturalne", kierowane są do szerokiego grona odbiorców. Wydarzenie jest adresowane zarówno do biznesu, jak i jego otoczenia: społeczności lokalnych, organizacji pozarządowych, uczelni, szkół, mediów, administracji i samorządów. Formuła online sprawia, że każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, będzie mógł przez 5 dni brać czynny udział w Targach CSR.

W Targach CSR będzie można uczestniczyć za pośrednictwem platformy WebExpo. Część konferencyjna zostanie poświęcona środowisku naturalnemu i ochronie przyrody oraz klimatu. Networking będzie rozwijany w ramach platformy remo.co, która umożliwia spotkanie i rozmowę uczestnikom Targów. Część konferencyjna będzie transmitowana poprzez stronę odpowiedzialnybiznes.pl, profil Facebook - https://www.facebook.com/ForumOdpowiedzialnegoBiznesu, kanał YouTube - https://www.youtube.com/user/ForumOdpBiznesu.

Udział w Targach CSR jest bezpłatny dla zwiedzających. Profile wystawców są udostępnione na stronie http://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/wystawcy/

Firma powiązana:
CEMEX Polska Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Rozwiązujemy problem wody w piwnicy
Rozwiązujemy problem wody w piwnicy
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje