Dach Marzeń: STYLOWY, NOWOCZESNY I WYJĄTKOWO ODPORNY

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Dach Marzeń: STYLOWY, NOWOCZESNY I WYJĄTKOWO ODPORNY

Czy chciałbyś mieć elegancki, nowoczesny dach, o niepowtarzalnym antracytowym kolorze, który zapewni najlepszą ochronę Twojego domu?

aktualizacja: 2022-06-08 13:06:30

W branży pokryć dachowych obserwujemy rosnącą popularność antracytu, nawet tam gdzie dotąd królowały czerwienie, a proste, płaskie dachówki stały się synonimem nowoczesności. Obecnie ludzie doceniają elegancję prostych kształtów, a zwłaszcza w zestawieniu z niezawodnością, trwałością i gwarancją popartą doświadczeniem jaką zapewnia Gerard.

W odpowiedzi na te trendy rynkowe, prezentujemy Państwu nowy panel dachowy z posypką GERARD Eleganta, stworzoną z myślą również o przyszłych pokoleniach.

Firma GERARD, producent niezawodnych, widowiskowych, trwałych i pięknych pokryć dachowych z posypką, których idea wywodzi się prosto z Nowej Zelandii, od ponad 60 lat, oferuje teraz tę prawdziwie nowoczesną blachodachówkę z posypką obok klasycznych, tradycyjnych, góralskich, śródziemnomorskich, a dzieki ELEGANCIE również płaskich i nowoczesnych profili dachowych.

GERARD Eleganta: wymarzony, nowoczesny dach z posypką na nasze czasy

8-punktowy system mocowania dachów z posypką GERARD jest odporny na ekstremalne silne wiatry, burze, gradobicia, jak i intensywne śnieżyce. Mocna, odporna na korozję stal zapewnia wyjątkową odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Te cechy zaspokajają dzisiejsze zapotrzebowanie na dach, który nie tylko prezentuje się niezwykle nowocześnie i wykwitnie, ale co ważne sprosta wyzwaniu nieprzewidywalnych ekstremalnych warunków pogodowych związanych z obecną zmianą klimatu.

Kiedy zobaczysz unikalny 8-punktowy montaż (mocowanie każdego panelu GERARD w 8 punktach za pomocą gwoździ, jak pokazano poniżej), będziesz wiedział, że prawdopodobnie żaden wiatr nie zagrozi bezpieczeństwu Twojego domu.

Mocowanie każdego panelu GERARD w 8 punktach za pomocą gwoździ

Piękno dla oczu, radość każdego dnia. Płaska blachodachówka z posypką GERARD Eleganta.


Teraz możesz otrzymać prezent-niespodziankę do Twojego dachu w aktualnej promocji GERARD.
Kliknij na zdjęcie, aby uzyskać więcej informacji na temat Promocji Gerard

Dodaj komentarz

time image
time image
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje