Płaska blachodachówka Ruukki® Hyygge - pokrycie dachowe najwyższej klasy

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Płaska blachodachówka Ruukki® Hyygge - pokrycie dachowe najwyższej klasy

Płaska blachodachówka Ruukki® Hyygge wyróżnia się estetyką oraz rozwiązaniami zapewniającymi łatwy montaż i bezpieczne użytkowanie. Prosta i elegancka forma doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy architektoniczne.

aktualizacja: 2022-04-21 05:46:39

Estetyczny wygląd dachu i jego poprawne funkcjonowanie zapewnia specjalnie zaprojektowany system oryginalnych obróbek blacharskich. Przed skutkami promieniowania UV, korozją i zarysowaniami Ruukki® Hyygge chronią nowoczesne powłoki GreenCoat® wykorzystujące biotechnologię (BT), w której duża część tradycyjnych składników ropopochodnych została zastąpiona szwedzkim olejem rzepakowym. To unikalne, opatentowane przez SSAB rozwiązanie redukuje znacznie wpływ na środowisko i sprawia, że produkty z powłoką GreenCoat® stanowią najbardziej ekologiczną na rynku ofertę dla pokryć dachowych.

Płaska blachodachówka Ruukki® Hyygge produkowana z blachy o grubości 0,6 mm dotychczas dostępna w powłoce GreenCoat® Crown BT aktualnie oferowana jest także w powłoce GreenCoat® Pural BT mat, której jakość potwierdza 50-letnia gwarancja techniczna.

Płaska blachodachówka Ruukki® Hyygge - 50-letnia gwarancja techniczna
Płaska blachodachówka Ruukki® Hyygge - 50-letnia gwarancja techniczna

Ruukki® Hyygge występuje w czterech najpopularniejszych kolorach, najczęściej spotykanych w nowoczesnym budownictwie - antracytowym, grafitowym, czarnym i szarym.

Firma powiązana:
Ruukki Polska

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!