Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Wełna mineralna

Weź udział w konkursie i pokaż, jak dbasz o czyste powietrze! Voucher turystyczny o wartości 3000 zł może być Twój

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2021-11-18

Dlaczego powinniśmy dbać o jakość powietrza? To pytanie, które Kamil Stoch zadaje w konkursie promującym kampanię społeczną #LepiejBezSmogu. Choć do zdobycia są atrakcyjne nagrody, to stawka jest jednak znacznie cenniejsza.Nadrzędnym celem jest bowiem zdrowe i czyste powietrze.

Konkurs z niezwykłym ambasadorem

Voucher turystyczny o wartości 3 000 zł do zrealizowania w serwisie rezerwacyjnym SLOWHOP, umożliwiającym wyjazd w klimatyczne miejsca na terenie całej Polski, a także zestawy z autorskiej kolekcji Kamiland by Kamil Stoch– to nagrody, jakie zostały przygotowane dla laureatów konkursu promowanego przez Kamila Stocha. By je zdobyć, wystarczy pokazać i opisać, dlaczego warto dbać o jakość powietrza. W ten sposób organizatorzy akcji #LepiejBezSmogu chcą skłonić do refleksji i zastanowienia się nad istotą problemu, który przypomina o sobie zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym.

Kamil Stoch już wie, że #LepiejBezSmogu, a Ty?

- Wszyscy oddychamy tym samym powietrzem, więc kwestia jego ochrony jest szczególnie ważna – każdy z nas powinien o nie dbać. Sposobów na jego poprawę jest wiele. Jednym z nim jest m.in. odpowiednia i właściwa termoizolacja budynków, dzięki czemu można skutecznie ograniczyć emisję zanieczyszczeń. Inicjatywa organizowana przez ISOVER i Grupę Saint-Gobain to świetny pretekst, aby usystematyzować swoją wiedzę w zakresie poprawy jakości powietrza i przy okazji dowiedzieć się, jak z tym zagadnieniem radzą sobie inni – mówi Kamil Stoch, ambasador konkursu.

#LepiejBezSmogu już po raz trzeci

Konkurs jest jednym z elementów kolejnej już edycji kampanii społecznej #LepiejBezSmogu, realizowanej przez ISOVER oraz Grupę Saint-Gobain. Tegoroczna wystartowała pod hasłem „Radość bierze się z powietrza”, a jej celem jest podniesienie świadomości na temat źródeł powstawania smogu oraz pokazanie dostępnych narzędzi i rozwiązań - jak między innymi termoizolacja domu - dzięki którym każdy może dołożyć swoją cegiełkę do ograniczenia zanieczyszczania powietrza.

Głównym narzędziem akcji jest platforma edukacyjna www.lepiejbezsmogu.pl, stanowiącą kompendium wiedzy na ten temat oraz sposobów przeciwdziałania temu zjawisku. Znajduje się na niej nie tylko praktyczny kalkulator doboru ocieplenia, ale również artykuły edukacyjne oraz raport „Polska Ocieplona”.

Inicjatywa Grupy Saint-Gobain to również okazja do zwiększenia świadomości w zakresie poprawy jakości powietrza. Jak podkreślają organizatorzy to aspekt, który wpływa przede wszystkim na najbliższe otoczenie. To w jaki sposób zaangażujemy się w kwestie jego ochrony i poprawy jakości, będzie miało bezpośredni wpływ na nasze zdrowie, ale także przyszłe pokolenia.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy pokazać i/lub opisać, dlaczego warto dbać o jakość powietrza. Sposób wykonania zadania jest dowolny, liczy się kreatywność! Filmy lub zdjęcia z opisem można przesyłać od 17 listopada do 12 grudnia br.

źródło i zdjęcia: Isover

Pozostałe promocje
Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum