Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 33247
Telefon 800 163 121
E-mail doradcy.techniczni@saint-gobain.com
Adres ul. Cybernetyki 9, Warszawa 02-677
Systemy elewacyjne Weber wpiszą się w większość spotykanych rozwiązań termoizolacyjnych, zapewnią oryginalne efekty designerskie oraz stworzą funkcjonalną i trwałą zaporę przed różnorodnymi czynnikami zewnętrznymi zagrażającymi budynkowi. ... Czytaj więcej
Saint-Gobain Construction Products Polska marka Weber

Systemy elewacyjne Weber wpiszą się w większość spotykanych rozwiązań termoizolacyjnych, zapewnią oryginalne efekty designerskie oraz stworzą funkcjonalną i trwałą zaporę przed różnorodnymi czynnikami zewnętrznymi zagrażającymi budynkowi.

Efekt drewnianej elewacji, betonu architektonicznego czy imitacja cegły - to wszystko jest możliwe z produktami Weber.

Marka Weber działająca  zgodnie z filozofią "we care" - troszczymy się o ludzi i środowisko - jest obecna na polskim rynku od ponad 25 lat. Oferuje wysokiej jakości rozwiązania elewacyjne, systemy ociepleń, tynki i farby fasadowe, a także systemy podłogowe, hydroizolacje i zaprawy techniczne oraz materiały do układania płytek ceramicznych. Weber w Polsce posiada 2 fabryki w Gdyni i Górze Kalwarii wytwarzające gotowe mieszanki budowlane, a dostępność produktów zapewnia ogólnopolska sieć punktów dystrybucji wraz z centrami barwienia.