Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 28025
Telefon 800 163 121
E-mail doradcy.techniczni@saint-gobain.com
Adres ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
Systemy podłogowe Weber to liczne produkty i rozwiązania budowlano-remontowe przeznaczone do łatwego wykonania trwałych oraz wysokiej jakości podkładów podłogowych, różnego typu podłóg oraz posadzek przemysłowych. ... Czytaj więcej
Saint-Gobain Construction Products Polska marka Weber

Systemy podłogowe Weber to liczne produkty i rozwiązania budowlano-remontowe przeznaczone do łatwego wykonania trwałych oraz wysokiej jakości podkładów podłogowych, różnego typu podłóg oraz posadzek przemysłowych.

Prawidłowe wykonanie podłóg lub ich generalny remont powinno poprzedzać stworzenie odpowiedniego podkładu, który posłuży do precyzyjnego wyrównywania powierzchni, mającej w przyszłości stać się podłogą. Zadaniem podkładu jest też uzyskania komfortu termicznego i akustycznego oraz hydroizolacja obiektu, czyli zwiększenie odporności podłogi na działanie wody i wilgoci.

Systemy podłogowe Weber - dowiedz się więcej

Weber poleca gotowe mieszanki jastrychowe, zwykłe, oraz błyskawiczne np. weber.floor RAPID, który przyspieszy prace podłogowe. Innowacyjnym produktem jest płynny jastrych cementowy, weber.floor FLOW, który idealnie zalewa rurki ogrzewania podłogowego i ma właściwości samopoziomujące. Posadzki z mixokreta mogą być łatwiejsze do wykonania z nowym spoiwem, który zastępuje cement. Zawiera też wszystkie niezbędne dodatki i plastyfikatory oraz jest wzmocniony włóknami - weberfloor FIBROCEM.

Marka Weber działająca zgodnie z filozofią "we care" - troszczymy się o ludzi i środowisko - jest obecna na polskim rynku od ponad 25 lat. Oferuje wysokiej jakości rozwiązania elewacyjne, systemy ociepleń, tynki i farby fasadowe, a także systemy podłogowe, hydroizolacje i zaprawy techniczne oraz materiały do układania płytek ceramicznych. Weber w Polsce posiada 2 fabryki w Gdyni i Górze Kalwarii wytwarzające gotowe mieszanki budowlane, a dostępność produktów zapewnia ogólnopolska sieć punktów dystrybucji wraz z centrami barwienia.

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum