Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Zimowa wyprzedaż MS więcej niz Okna! Rabaty nawet do 25%

Oszczędź nawet 25% na oknach, drzwiach i fasadach! Sprawdź Szczegóły promocji.

Zimowa wyprzedaż MS więcej niz Okna! Rabaty nawet do 25%
MS więcej niż OKNA Okna z PVC
www.ms.pl
MS więcej niż OKNA Okna z PVC
Dane kontaktowe:
59 84 10 800
Portowa 16, 76-200 Słupsk

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

25% rabatu na Patio HST 77

Doskonała okazja na nowe drzwi podnoszono-przesuwne z systemu Patio HST 77! Teraz możesz je nabyć ze zniżką wynoszącą aż 25%, a nawet 100% w przypadku przedpłaty. Dostępne są w dwóch wariantach: STANDARD i MONO, co pozwala dostosować je do Twoich indywidualnych potrzeb.Cechą charakterystyczną drugiego z nich jest obecność szklenia stałego w ramie.

25% zniżki na SkyLine

Zima to doskonały czas na inwestycję w drzwi przesuwne Skyline, teraz dostępne z atrakcyjnym rabatem wynoszącym 25%. Drzwi przesuwne Skyline wyróżniają się nie tylko nowoczesnym designem, ale także niezwykle smukłym słupkiem o szerokości zaledwie 25 mm. To rozwiązanie, które doskonale wpisuje się w obecne trendy architektoniczne. Promocja obowiązuje przy przedpłacie 100%.

Drzwi aluminiowe 25% tańsze

Promocja zimowa obejmuje również drzwi aluminiowe z systemu Premium 86N, zarówno w wersji ze szkleniem, jak i z panelem. Aktualnie oferujemy aż 25% rabatu na te modele. Aby skorzystać z promocji, konieczne jest dokonanie pełnej płatności za zamówienie na miejscu.

25% zniżki na ślusarkę aluminiową

W ramach letniej promocji w naszym asortymencie znajdują się również okna aluminiowe. Klienci, którzy zdecydują się na zakup okien Premium 86N, Optimum 79N i Optimum 79N US, mogą skorzystać z atrakcyjnej zniżki wynoszącej 25%. Rabat obejmuje także fasady i witryny. Warunkiem koniecznym do skorzystania z promocji jest dokonanie przedpłaty w wysokości 100%.

20% zniżki na okna MSline i MSline+

Okna białe MSline, MSline+ (AD i MD), a także białe drzwi wejściowe PVC dostępne są teraz z atrakcyjnym rabatem w wysokości 20%. To samo obniżenie cen dotyczy również tych samych konstrukcji w wersji okleinowanej. Aby skorzystać z tej korzystnej oferty, konieczne jest dokonanie przedpłaty w wysokości 100%.

20% rabatu na okna Wood Look i ALU LOOK

Podczas trwania zimowej promocji okna Wood Look i ALU LOOK dostępne są z rabatem w wysokości 20%. Taka zniżka przysługuje klientom w przypadku dokonania przedpłaty 100%.

20% mniej za okna FORMA

W trakcie obowiązywania zimowej promocji, białe okna FORMA są dostępne z atrakcyjnym rabatem w wysokości 20%. To samo obniżenie cen dotyczy również zakupu konstrukcji kolorowych. Aby skorzystać z tej korzystnej oferty, wymagane jest dokonanie przedpłaty w wysokości 100%.

Nawet 20% zniżki na rolety

Podczas trwania promocji zimowej, oferujemy aż 20% rabatu na zakup rolet zewnętrznych oraz kompaktowych. Aby skorzystać z tej zniżki, konieczne jest dokonanie pełnej płatności za zamówienie na miejscu.

20% rabatu na Patio HST 76

W trakcie naszej zimowej akcji promocyjnej, białe i okleinowane konstrukcje podnoszono-przesuwne Patio HST 76 są dostępne z atrakcyjnym rabatem w wysokości 20%. Aby zakupić je w obniżonej cenie, wymagana jest przedpłata w wysokości 100%.

20% tańsze Patio HST 82

W okresie trwania promocji, zarówno białe, jak i okleinowane modele Patio HST 82 dostępne są z atrakcyjnym rabatem wynoszącym 20%. Aby skorzystać z tej obniżki cenowej, konieczne jest dokonanie pełnej płatności za zamówienie na miejscu.

20% rabatu na jednostronny HFL

Okna Wood Look i ALU LOOK z jednostronnym zgrzewem HFL można nabyć w cenie obniżonej o 20%. W tym celu należy dokonać przedpłaty w wysokości 100%.

20% tańsze moskitiery

Przy zakupie moskitier obowiązuje rabat w wysokości 20%. Taką zniżkę można uzyskać w przypadku dokonania przedpłaty 100%.

20% zniżki na żaluzje fasadowe

Podczas zimowej promocji, żaluzje fasadowe mSun dostępne są z atrakcyjnym rabatem zarówno przy zakupie wariantu z lamelami C-80, jak i z lamelami Z-90. Aby skorzystać z tych zniżek w wysokości, konieczne jest dokonanie przedpłaty w wysokości 100%.

Smart Home od 1 zł

Centrala Mobilus Cosmo GTW jest dostępna za jedyne 1 zł przy zakupie dziesięciu rolet z napędami Mobilus Senso ERS lub dziesięciu rolet/żaluzji fasadowych z odbiornikami radiowymi Mobilus C-MR/C-ZR. Również centrala Tahoma Switch Pro kosztuje tylko 1 zł przy zakupie dziesięciu rolet z silnikami Somfy Oximo io, RS100 io lub RS100 io Hybrid albo dziesięciu żaluzji fasadowych z silnikami Somfy J4 io Protect.

Wszystkie te rabaty są dostępne na terenie Polski. Dodatkowe informacje na temat promocji można uzyskać w Salonach Sprzedaży.

źródło i zdjęcie: