Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Promocja noworoczna! Super zestaw aeroVac za złotówkę!

Rok 2024 rozpoczyna się od ekscytującej promocji, która z pewnością zainteresuje wszystkich, dla których czystość i porządek w domu są priorytetem. aeroVac, znany producent odkurzaczy centralnych, przedstawia swoją noworoczną ofertę, która trwa od 8 stycznia do 20 marca 2024. To wyjątkowa okazja, aby wyposażyć się w zaawansowane urządzenia sprzątające za symboliczną złotówkę!

Promocja noworoczna! Super zestaw aeroVac za złotówkę!
aeroVac Centralne odkurzanie
aerovac.pl
aeroVac Centralne odkurzanie
Dane kontaktowe:
22 615 80 90
Tomaszowska 2, 04-840 Warszawa
Zobacz firmę w innym dziale: Rekuperatory

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Zestaw za złotówkę - innowacja w sprzątaniu

Podczas trwania promocji, przy zakupie dowolnej jednostki odkurzającej aeroVac, klienci mogą nabyć super powiększony zestaw sprzątający za jedynie 1 złoty netto. Co sprawia, że ta oferta jest wyjątkowa? Przede wszystkim kompletność zestawu: do każdego zakupionego odkurzacza centralnego aeroVac dołączany jest zestaw sprzątający, w skład którego wchodzi kompletny zestaw ssawek, rozciągany wąż giętki i gniazda ssawne. To całościowe rozwiązanie, które zapewnia nie tylko wygodę ale i efektywność sprzątania na najwyższym poziomie.

Dlaczego wybrać odkurzacz centralny?

Odkurzacze centralne to przyszłość domowych systemów sprzątających. Dzięki nim, eliminujemy konieczność przenoszenia ciężkiego sprzętu z miejsca na miejsce, a sprzątanie staje się szybsze, łatwiejsze i bardziej efektywne. Systemy aeroVac są projektowane z myślą o maksymalnej wygodzie użytkownika, oferując mocne ssanie, cichą pracę i minimalizację kontaktu z kurzem i alergenami.

Skorzystaj z oferty noworocznej!

Promocja "zestaw za złotówkę" to doskonała okazja, by zmodernizować domowe wyposażenie w sprzęt czyszczący. Niezależnie od tego, czy budujesz dom i myślisz o zainstalowaniu odkurzacza centralnego, czy po prostu chcesz ulepszyć obecny system, oferta aeroVac spełni oczekiwania. Zapomnij o tradycyjnym odkurzaniu i dołącz do grona zadowolonych użytkowników odkurzaczy centralnych, ciesząc się czystością i komfortem na nowym poziomie!

źródło i zdjęcia: aeroVac